​فرماندار ویژه لارستان در جمع مردم دهکویه:

دیدار با مردم روستا، انتظارات و مطالبات مردم را زودتر به نتیجه می رساند/ انتظار داریم درخواست ها منطبق بر واقعیات و تنگناهای موجود باشد/ هر چ

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
Share/Save/Bookmark
 
 


معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: دیدار با مردم روستا، انتظارات و مطالبات مردم را زودتر به نتیجه می رساند و این انتظارات مردم بایستی پیگیری گردد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع مردم دهکویه تصریح کرد: از نزدیک با مردم نشستن بسیار مؤثرتر است تا اینکه مسئولین در ادارات خود ماه ها و سال ها بنشینند و ندانند چه مشکلاتی در روستاهها و بخش هاست.
وی ادامه داد: در این نشست ها و دیدارها مسائل و مشکلات مردم شنیده و صورت جلسه می گردد و مواردی که در این بازدیدها مطرح می شود بایستی  دستگاه های مربوطه بصورت مستمر پیگیری و به نتیجه برسانند.
فرماندار ویژه لارستان اضافه نمود: یقیناً مطالبه گری مردم از مسئولین تأثیرگذاری خیلی خوبی خواهد داشت، چون خواسته ها و درخواست ها زودتر به نتیجه می رسد، بنابراین  هر چه روحیة مطالبه گری مردم بیشتر باشد، مسئولین نیز به کار و همت بیشتر در مجموعة اداری وا می دارد.
نماینده عالی دولت در لارستان بیان کرد: البته انتظار است که مردم خواسته ها، انتظارات و مطالبات خود را منطبق بر واقعیات جامعه، منطبق بر اختیارات و امکانات و اعتبارات محدود و منطبق با موضوعاتی که امروزه کشور ما با آن دست و پنجه نرم می کند؛ باشد.
معاون استاندار فارس افزود: امیدواریم با همراهی و همگرایی که بین مردم دهکویه وجود دارد، بتوانیم مشکلات را تبدیل به فرصت کنیم و نگذاریم که خدای ناخواسته دشمنان از مشکلاتی که برای مردم ایجاد می شود سوء استفاده کنند و به اهداف پلیدشان دست یابند.
وی در پایان سخنانش تاکید کرد: مواردی که توسط دهیار و اعضا شورا در این نشست مطرح شد جمع بندی می گردد و رؤسای ادارات شهرستان هم بطور جدّ این مشکلات را تا حصول نتیجه پیگیری کنند تا زمینه رضایتمندی مردم فراهم و خدمت رسانی به مردم را با سهولت بیشتری ارائه كنیم.
پیش از این نیز مسائل و مشکلات روستای دهکویه توسط علی اصغر رنجبری رئیس شورای اسلامی روستای دهکویه و جمعی از مردم بیان شد.
همچنین دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان نیز پاسخ های مقتضی را ارائه کردند. 
 
کد مطلب: 5665