​در بازدید فرماندار ویژه لارستان از ساختمان درمانگاه در حال احداث روستای هرم اعلام شد؛

برای ساخت درمانگاه روستای هرم تاکنون افزون بر 10 میلیارد ریال هزینه شده است/ این مکان درمانی تاکنون 80 در صد پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
Share/Save/Bookmark
 
 


معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از درمانگاه در حال احداث روستای هرم بخش جویم بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق داوود شفیعی بخشدار جویم و جمعی از مسئولین شهرستان از مرکز خدمات جامع سلامت و درمانگاه در حال احداث روستای هرم بخش جویم بازدید کرد.
فرماندار ویژه لارستان در حاشیه بازدید از این پروژه ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط خیرین هرمی بخصوص برادران سلجوقی در حوزه درمان، از مسئولین دانشکده علوم پزشکی خواست تا در ادامه فعالیتهای مطلوب دولت تدبیر و امید در بخش سلامت همچون گذشته و دلگرم تر از قبل مسائل و مشکلات  مربوط به بهداشت و درمان را پیگیری و در این راه مسئولین شهرستان نیز آماده همکاری و پیگیری می باشند.
 گفتنی است مرکز خدمات جامع سلامت و درمانگاه در حال احداث روستای هرم در زمینی به مساحت 1000 متر مربع با زیربنای 700 متر مربع توسط خیر محلی آقای حاج صادق سلجوقی در حال ساخت است.
اضافه می گردد که این مرکز بهداشتی و درمانی دارای  12 اتاق، پذیرش، آزمایشگاه، داروخانه و غیره می باشد که برای احداث این طرح تاکنون 10 میلیارد ریال هزینه شده است و 80 درصد پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد.
 
 
 
 
کد مطلب: 5663