​با حضور فرماندار ویژه لارستان و مدیر کل اوقاف فارس ؛

رئیس جدید اداره اوقاف وامور خیریه لارستان معرفی شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
رئیس جدید اداره اوقاف وامور خیریه لارستان معرفی شد
 


با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لارستان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خيريه استان فارس، محمد قاسم پور بعنوان رییس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لارستان معرفی و جایگزین خیرالله محمودی شد.
در این مراسم فرماندارویژه لارستان درسخنانی با توجه به گستردگی شهرستان خواستار افزایش نیروی انسانی، تامین خودرو  و دیگر امکانات و تجهیزات برای اداره اوقاف و توجه ویژه به این شهرستان شد.
حسنی همچنین با بیان جایگاه مهم لارستان در وقف و تجلیل از واقفان خیر اندیش، برترویج فرهنگ این سنت حسنه در جامعه تاکید کرد. 
وی از خدمات خیرالله محمودی رییس سابق اداره اوقاف و امور خیریه لارستان تشکر و برای محمد قاسم پور رئیس جدید آرزوی موفقیت نمود.
درپایان حکم انتصاب محمد قاسم پور بعنوان رییس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لارستان به وی تقدیم شد.
 
اضافه می گردد که محمد قاسم پور اهل شیراز و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و پیش از این، رئیس اداره اوقاف بیضاء بوده است.
در پایان با اهداء لوح سپاسی از خیرالله محمودی رییس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لارستان قدردانی گردید.
در این جلسه همچنین علی اکبر جعفریان و محمد تقی حقیقت معاون حقوقی و رییس اداره حراست اوقاف و امور خیریه  استان فارس نیز حضور داشتند. 
اضافه می گردد که محمودی نیز به سمت رییس اداره اوقاف و امور خیریه گراش منصوب گردید.
 
 
کد مطلب: 5652