برنامه جدید فرماندار ویژه لارستان:

بازدیدسرزده از ادارات به‌ منظور تکریم ارباب‌رجوع به‌ طور مستمر صورت می‌گیرد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
معاون استاندار و فرماندارویژه لارستان به اتفاق علی پور معاون فرمانداری، بصورت سرزده به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رفت و ضمن بازدید از محیط این اداره، از نزدیک با رئیس و پرسنل این اداره به گفتگو پرداخت و از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این اداره را مورد بررسی قرار داد.
 
به گزارش  صحبت نو به نقل ازروابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در ابتدا در نشستی با رئیس این اداره در خصوص میزان جذب اعتبارات اشتغال زایی روستایی و مسایل و مشکلات کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدی  به بحث و گفتگو پرداخت.
فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به مردم خواستار رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین توسط کارکنان ادارات شد.
حسنی اضافه کرد: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم و پویایی نظام اداری به دلیل جایگاه خاصی که لارستان دارد باید الگو باشند.
وی افزود: سیستم اداری باید تلاش کند تا با بهره مندی از امکانات و سرمایه‌های موجود و توانمندسازی و توان افزایی خود چرخه مناسب خدمات ارائه دهد.
معاون استاندار فارس یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.
حسنی تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌ منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به‌ طور مستمر صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه بازدید سرزده از ادارات برای همکاری و بهبود در روند امور است؛ افزود: مدیری موفق محسوب می شود که با حداقل امکانات حداکثر خدمات را به مردم ارائه دهد، یک مدیر نباید از انتقاد بترسد و با چالشها روبرو شوند، چرا که انتقاد می تواند در پیشرفت  امور و کار مدیران تاثیر گذار باشد ولی در صورتی که با رعایت ادب و احترام باشد و فرهنگ عمومی را خدشه دار نکند.
حسنی در ادامه این بازدید همچنین ضمن دیدار با کارکنان این اداره و گفت و گو با آنان در خصوص موضوعات کاری و مشکلات و توانمندی های موجود اطلاعاتی کسب کرد.
پیش از این نیز مهدی قاسمی معاون اداره کل و رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی لارستان به ارئه گزارشی از عملکرد اداره خود پرداخت.
کد مطلب: 5645