به مناسبت روز معلم

نکوداشت مقام استاد در مجتمع آموزش عالی لارستان

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
 
 به گزارش خبرنگار صحبت نو،ویژه برنامه بزرگداشت روز استاد یکشنبه 16 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان مدیریت  مجتمع آموزش عالی لارستان با حضور هیئت رئیسه، اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه برگزار شد.
 در ابتدای این برنامه دکتر طاهری ضمن تبریک و قدردانی از زحمات بی دریغ اساتید و مدیران گروه های آموزشی به شرح فعالیت های صورت گرفته مجتمع در سال 96 پرداخت و افزود: سیر صعودی و مسیر روبه رشد مجتمع آموزش عالی لارستان در مقایسه با سایر مراکز نوپای وزارت علوم بسیار قابل چشم گیر و تحسین برانگیز است. وی - فارغ التحصیلی اولین دوره دانشجویان مجتمع در اسفندماه گذشته، جذب 9 عضو هیات علمی دیگر تا پایان امسال، افزایش قابل توجه بودجه دانشگاه، بازدید مدیران وزارتی از فضای دانشگاه، برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی، افتتاح زمین چمن، خرید و ارتقای سامانه های اداری وآموزشی، برگزاری 100 برنامه فرهنگی و..- را از مهمترین فعالیت های مجتمع در یک سال اخیر برشمرد.
دکتر یزدان پناه معاون آموزشی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از زحمات و مقام والای اساتید به لزوم رعایت آیین نامه های آموزشی و مقررات موجود تاکید کرد. وی با اشاره به تمام کاستی های موجود، اساتید را به داشتن انگیزه و ایجاد تعهد در دانشجویان تشویق کرد.
مرشدخوانی، پخش کلیپ و جلسه پرسش و پاسخ اساتید از هیئت ریسه دانشگاه از دیگر برنامه های این مراسم بود. در انتهای این برنامه از اساتید سال تحصیلی قدردانی شد.
 
 
 
 
کد مطلب: 5602