با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛

زنگ سلامت در مدارس لار به صدا درآمد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
زنگ سلامت در مدارس لار به صدا درآمد
 


 همزمان با هفته سلامت، زنگ سلامت در دبستان دخترانه حاج محمد حسن رحایی لاری توسط فرماندار ویژه لارستان، بصدا درآمد.
  به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته سلامت، زنگ سلامت با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری، دکتر کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان، معاونین وی، مسوولان شبکه بهداشت و درمان و همچنین آموزش و پرورش شهرستان، بصورت نمادین در دبستان دخترانه حاج محمد حسن رحایی لاری واقع در شهرک امام خمینی(ره) شهر لار به صدا در آمد.
فرماندار ویژه لارستان در این مراسم از سلامتی بعنوان بالاترین نعمت الهی یاد کرد و گفت: برای حفظ سلامتی نیازمند رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، هستیم.
جلیل حسنی افزود: استفاده از وسایل شخصی، مسواک زدن، شستشوی دست و صورت، ورزش، تغذیه سالم و صحیح و بخصوص خوردن صبحانه می تواند سلامت ما را در برابر بیماری ها، تضمین کند.
دانش آموزان این آموزشگاه نیز در پیام های بهداشتی خود که بر روی تصاویر سیب بعنوان یک میوه کامل ترسیم شده بود، بر شستن دست و صورت، ورزش کردن، استفاده از وسایل شخصی، نوشیدن دوغ و آبمیوه طبیعی بجای نوشابه های گازدار، عدم خرید مواد غذایی از دستفروشان و در نهایت رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، تاکید کردند.
یکم لغایت هفتم اردیبهشت ماه بنام هفته سلامت نامگذاری شده است.
 
کد مطلب: 5588