با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان انجام شد؛

افتتاح فازسوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
افتتاح فازسوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان
 


با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ فازسوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی بمناسبت هفته سلامت با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری، دکتر کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان، معاونین وی، دکتر حامد رجایی رییس مرکز آموزشی امام رضا(ع) لار، منصور محتاجی رییس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت و جمعی از معتمدین و خیرین، فازسوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
در آیین افتتاح این پروژه، جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تقدیر از خیرو نماینده وی در ساخت این مجموعه افزود: زیباترین تصمیم در زندگی، گذشتن از مال برای فعالیت‌های انسان دوستانه است که در لارستان نیز افراد نیکوکار بسیار زیاد هستند.
وی ادامه داد: یکی از دغدغه های همیشگی بیماران، نبود مکانی جهت استراحت همراهان آنها بود که خدا را شکر این همراه سرا در راستای افزایش رضایتمندی بیماران و همراهان،توسط خیر عزیز در بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان راه اندازی شد.
 گفتنی است همراه سرای حضرت زینب(س) دارای 4 اتاق است و هریک از اتاق ها به سیستم های گرمایش و سرمایشی مناسب، حمام و سرویس بهداشتی مجهز هستند .
اضافه می گردد که این مجموعه با زیربنای 132 مترمربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 40 میلیون ریال توسط خیر آقای حاج قنبر زرفشان احداث و تجهیز شده است و در محدوده خود بیمارستان امام رضا (ع) لارستان قرار دارد .
در پایان از آقای مصطفی شهلایی نماینده خیر و آقای حاج قنبر زرفشان خیر این همراه سرا با لوح سپاس تجلیل شد.
 
کد مطلب: 5586