مدیر کمیته امداد لارستان:

احداث 30 واحد مسکونی برای نیازمندان در شهر لار

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
احداث 30 واحد مسکونی برای نیازمندان در شهر لار
 
 
لاری‌ها امسال 530 میلیون تومان صدقه دادند/احداث 30 واحد مسکونی برای نیازمندان
صحبت نو : مدیر کمیته امداد لارستان از احداث 30 واحد مسکونی برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد و گفت: مردم لارستان در 11 ماهه گذشته بیش از 530 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.
 هوشنگ دلاور پیش از ظهر امروز در آخرین جلسه مجمع مشورتی امداد این شهرستان در سال جاری، اظهار داشت: در 11 ماه گذشته مردم لارستان بیش از 530 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.
وی افزود: در بخش اکرام ایتام و طرح محسنین نیز شاهد رشد 17 درصدی در جذب  حامیان ایتام در سطح شهرستان لارستان بوده‌ایم.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان بابیان اینکه در بخش ساخت‌وساز و مسکن برای محرومان، لارستان سرآمد تمام شهرستان‌های استان فارس است، تصریح کرد: امسال 10 واحد مسکونی را خریداری و احداث کرده‌ایم.
این مسوول خاطرنشان کرد: در بخش جویم نیز 20 واحد مسکونی در حال احداث بوده که این پروژه در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و امید می‌رود 8 واحد آن در هفته احسان و نیکوکاری سال جاری افتتاح شود.
دلاور ادامه داد: اهداء 28 مورد جهیزیه 14 میلیون تومانی، اهدایی خیرین لاری به زوج‌های جوان بی‌بضاعت از دیگر سرفصل‌های این نهاد در سال جاری بوده است.
 وی به افتتاح یک پنل تولید برق خورشیدی و بهره‌برداری از 9 مورد دیگر تا پایان سال اشاره کرد و افزود: فعالیت در این زمینه اشتغال‌زایی سودمند برای مددجویان را به همراه دارد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان یادآور شد: در مجموع امسال 464 مورد شغل توسط این نهاد در لارستان ایجاد شد که این رقم در سال گذشته 315 مورد بوده است.
 وی در پایان با تقدیر از کمک‌های مردم نیک‌اندیش لارستان در حمایت از فعالیت‌های کمیته امداد، اضافه کرد: در کنار کمک‌های مردمی، چند برابر آن نیز از استان کمک دریافت شده است.
به گزارش فارس، مجمع مشورتی امداد لارستان مجمعی ابتکاری در این شهرستان است که متشکل از اقشار مختلف مردم و اصناف فعال در لارستان است.
کد مطلب: 5558