۹۰۰ میلیون تومان پاداش همکاری مشترکین با مدیریت برق لارستان

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
۹۰۰ میلیون تومان پاداش همکاری مشترکین با مدیریت برق لارستان
 
 
 امین دامن کشان گفت: مطابق تفاهم نامه منعقده، مشترکینی که با کاهش مصرف خود در ساعت اوج بار تابستان ۹۶ با این مدیریت همکاری نمودند، پاداش همکاری خود را دریافت کردند.
 
 به گزارش صحبت نو امین دامن کشان گفت: مطابق تفاهم نامه منعقده، مشترکینی که با کاهش مصرف خود در ساعت اوج بار تابستان ۹۶ با این مدیریت همکاری نمودند، پاداش همکاری خود را دریافت کردند.
 
مدیر توزیع برق لارستان اظهار داشت: طرح‌های همکاری مشترکین در تعرفه‌های کشاورزی، صنعتی و اداری بطور یکسان با سراسر کشور در سطح لارستان اجرا گردید که خوشبختانه با استقبال خوب مشترکین فهیم منطقه روبرو شد و در نتیجه اجرای این طرح مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان پاداش همکاری به این مشترکین اختصاص یافت.

وی اضافه نمود: عمده این پاداش سهم مشترکین کشاورزی شهرستان بوده که مبلغ ۸۳۶ میلیون تومان می‌باشد و در صورتحساب‌های نیمه دوم سال ۹۶ اعمال گردیده است. ۳۷ میلیون تومان از مبلغ کل پاداش سهم مشترکین صنعتی شهرستان و ۲۷ میلیون تومان به مشترکین اداری تخصیص یافت.

دامن کشان در پایان و با توجه به وضعیت خشکسالی در سال جاری و احتمال بروز گرمای بی سابقه، از کلیه مشترکین درخواست نمود با رعایت الگوی مصرف و شرکت در طرح‌های همکاری، ضمن بهره مندی از پاداش‌های تشویقی، مدیریت برق لارستان را در راستای ارائه خدمات بهتر یاری نمایند.
کد مطلب: 5552