۲
مدیرعامل باشگاه شهید چمران لارستان:

هندبالیست‌های لارستانی یک سرو گردن از حریفان بالاتر بودند

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۷
Share/Save/Bookmark
 
 
 
 
مدیرعامل باشگاه شهید چمران لارستان گفت:این تیم در مسابقات غرب آسیا یک سرو گردن از تمامی حریفان بالاتر بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از لارستان، مسعود راستی لاری بعدازظهر امروز و پس از قهرمانی تیم هندبال بانوان باشگاه شهید چمران در مسابقات هندبال بانوان کشورهای غرب آسیا، در حاشیه بازگشت این تیم به لارستان، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تیم‌ها نسبت به دوره گذشته از کیفیت فنی بالاتری برخوردار بودند.
وی با اشاره به اینکه بنا به اذعان مسوولان فدراسیون هندبال آسیا کیفیت این دوره از مسابقات دارای پیشرفت مناسبی بوده است، افزود: تیم‌های ملی سوریه، لبنان و اردن در این مسابقات نمایش خوبی از خود به جای گذاشتند.
مدیرعامل باشگاه شهید چمران لارستان بابیان اینکه نماینده کشورمان در این مسابقات یک سرو گردن از تمامی حریفان بالاتر بود، تصریح کرد: میزبانی، مهمان‌نوازی و امکاناتی که از طرف کشور میزبان یعنی اردن در اختیار تیم قرار گرفت، مناسب بود.
کد مطلب: 5541
 


 
Russian Federation
۱۳۹۶-۱۲-۰۶ ۱۳:۴۶:۴۵
من بعنوان یک لاری غیر ساکن در لار از اینکه اقای مسعود راستی همه تلاش خود را در جهت سربلندی لارستان بکار گرفته است به سهم ناچیز خود از ایشان تشکر می کنم. (3281)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۱-۱۴ ۱۷:۱۰:۵۱
ما هم از ایشان و دیگر اعضای خاندان راستی لاری بابت تمام کارهایی که در جهت سربلندی و رفاه مردمان شهر خود می کنند صمیمانه سپاسگزاریم در پناه حق شاد و سلامت باشند (3290)