لارستان مرکز مبادلات منطقه‌ای جنوب کشور شود

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
Share/Save/Bookmark
 
لارستان مرکز مبادلات منطقه‌ای جنوب کشور شود
 


نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان باید به مرکز مبادلات منطقه‌ای جنوب کشور تبدیل شود.

 ✍️صحبت نو : جمشید جعفرپور در آیین بهره‌برداری از پروژه ساختمان جدید اداره گمرک لارستان، اظهار داشت: وقتی کسی به 40 سالگی می‌رسد یعنی به کمال و پختگی رسیده و این وظیفه ماست که انقلابی که از عمر آن 40 سال گذشته است ببینیم در چه مرحله‌ای قرار دارد.

وی با ابراز خرسندی از ظرفیت ایجاد شده در گمرک لارستان، افزود: توقع می‌رود تمام مسوولان لارستان روال صادرات را در شهرستان به آمار خوبی برسانند.

♦️نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادارات مختلفی از جمله فرودگاه، استاندارد، پست و غیره به این نهاد مرتبط هستند که باید با کمک فرمانداری تلاش خود را انجام دهند تا لارستان را به مرکز مبادلات منطقه‌ای جنوب کشور تبدیل کنند، تصریح کرد: از آنجا که توسعه صادرات غیرنفتی در دستور کار کشور است و مرکز این صادرات غیرنفتی گمرک است این اتفاق نشان از نقش حساس آن در امور کشوری است.

♦️جعفرپور ادامه داد: وظیفه ملی و میهنی همه مسوولان آن است که در زمینه رفع موانع در زمینه صادرات قدم بردارند.

وی با بیان اینکه در دیدارهایی که با مسوولان کشوری داشته‌ایم در زمینه خانه‌های سازمانی قول همکاری و حل این مشکل گرفته شده است، ابراز امیدواری کرد این اتفاق مهم به نفع گمرک و لارستان رخ دهد.

جعفرپور اضافه کرد: امید می‌رود طی سال آینده شاهد رشد گمرک لارستان بوده تا بتوان سایر رویه‌ها و خدمات گمرک را در این شهرستان برقرار کرد.
کد مطلب: 5507