فرماندار ویژه لارستان:

از اول امسال تاکنون قریب به 300 میلیارد تومان طرح در لارستان به بهره برداری رسیده است

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
از اول امسال تاکنون قریب به 300 میلیارد تومان طرح در لارستان  به بهره برداری رسیده است
 


فرماندار ویژه لارستان گفت: از اول امسال تاکنون قریب به 300 میلیارد تومان طرح در لارستان  به بهره برداری رسیده است.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در دیدار اعضا شورای اداری شهرستان  با امام جمعه لار، در سخنانی ضمن تبریک دهه فجر، خطاب به مسئولین شهرستان اظهار داشت: مسئولین ادارات در راستای خدمت به مردم قدم بر دارند و عملکرد، فعالیت ها و اقدامات دولت را به  مردم ارائه کنند.
وی یاد و خاطره شهدای والا مقام را گرامی داشت و افزود: شهداء گرانقدر در راه تثبیت انقلاب و نظام  و برای پایداری و تداوم انقلاب و اسلام از جان و مال خویش گذشتند و ما نیز بعنوان متولیان امور و مسئولین اجرایی شهرستان و بعنوان کسانی که وارث خون شهداء هستیم،  بایستی با خدمت صادقانه و بی منت، فعالیت ها و تلاش  های خودمان را ادامه دهیم تا بخشی از دین خود را نسبت به شهدا اداء کنیم.
فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: مجموعه مدیریتی شهرستان عزمش بر این است که همگام و همراه و همدل با سایر مسئولین و سایر ارکان نظام که در شهرستان فعالیت می کنند، در راه خدمت به مردم گام بردارد و اعتقاد راسخ داریم  با توجه به وضعیتی که در جوامع جهانی بر علیه انقلاب اسلامی است و همچنان تداوم دارد تنها و تنها راه ما کارآمد کردن سیستم مدیریتی خودمان و آنچه که در حیطه وظیفه ماست؛ می باشد و این کارآمد کردن نظام مدیریتی هم راهی ندارد جزء اینکه بتوانیم همة ارکان اجرایی و نظارتی نظام را با هم هماهنگ تر کنیم و وحدت و اتحاد داشته باشیم، چرا که اگر این وحدت تداوم داشته باشد، هیچ دشمنی نمی تواند تأثیرگذاری منفی در روند امور داشته باشد.
 حسنی با بیان اینکه در دهة فجر امسال بیش از 97 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان  افتتاح و یا کلنگ زنی می شود؛ افزود: در هفتة دولت امسال نیز بیش از 120 میلیارد تومان پروژه های عمرانی افتتاح و افزون بر 145 میلیارد تومان نیز ساخت عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.
نماینده عالی دولت در لارستان ادامه داد: از اول امسال تا کنون هم بیش از 250 پروژه عمرانی، زیربنایی، خدماتی، راه،تولیدی، ورزشی، مخابراتی، صنعتی، آبرسانی، برق رسانی، آبخیزداری، آموزشی، فرهنگی، طرح های هادی ، ساخت دهیاری ها، توسعه شهری و روستایی و غیره با اعتبار قریب به 300 میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی، خیرین و بخش خصوصی  به بهره برداری رسیده است.
حسنی خاطر نشان کرد: اگر می خواهیم حرکت رو به جلو داشته باشیم و  پیشرفت انقلاب و نظام را رقم بزنیم بایستی وحدت و همدلی  را سر لوحه کار خود قرار دهیم  و بهترین کار ، خدمت به مردم  و همگرایی بین  مجموعة مدیریتی شهرستان است که  از انسجام خوبی برخوردار باشند، که امیدواریم این هماهنگی ها و همدلی ها روز به روز بیشتر شود.
وی در پایان سخنانش از مدیران شهرستان خواست که سفرهای خودشان را به بخش ها و روستاها بیشتر کنند و به بررسی مسائل و مشکلات مردم بپردازند و تمام تلاش های خود را برای رفع مشکلات، کمبودها و برطرف کردن در خواست های مردم بکار بگیرند.
در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان هم در موضوع پیروزی انقلاب اسلامی سخنانی را مطرح کرد.
وی همچنین توصیه هایی را به مسئولین کرد که شبانه روزی در خدمت مردم باشند و از نزدیک با رنج ها و دردهای مردم آشنا شوند.
امام جمعه لار همچنین  نکات مهمی از بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب در ارتباط با خدمت رسانی بهتر و وظایف مسئولین در این امر را یادآور شد.
همچنین شفیعی رئیس اداره ثبت احوال لارستان نیز در این دیدار از همه مردم و مسئولین خواست که با توجه به نزدیک شدن به پایان سال در راستای صدور کارت ملی هوشمند خود اقدام و اطلاع رسانی نمایند.
 گفتنی است بمناسبت دهة فجر، اعضاء شورای اداری شهرستان با امام جمعه لارستان دیدار و گفتگو کردند.
 
 
 
 
 
کد مطلب: 5493