پیام مهندس حلیمی شهردار خور بمناسبت ایام پرفروغ دهه فجر

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
پیام مهندس حلیمی شهردار خور بمناسبت ایام پرفروغ دهه فجر
 
مهندس حلیمی شهردار خور به مناسبت فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
دهه فجر، تولد میمون و مبارک اسلام ناب، نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده الهی مردمی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش های الهی و در یک کلام انفجار نور بود.
بدون شک دهه فجر امسال فرصتی مغتنم است تا ضمن محکوم نمودن جنایات ایادی استکبار و اربابان زر و زور و تزویر در دی ماه اخیر ،یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم و باردیگر بر عهد و پیمان خویش در مسیر دستیابی به آرمان‌های امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب به ویژه در تحقق «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، تاکید نماییم.
انقلاب اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی نعمتی ارزشمند است که خداوند به ما ارزانی داشته از این رو امروزه همگان بایستی پاسدار خون شهدا باشیم و در پاسداشت ارزشهای انقلاب با تمام توان گام برداریم، راه امام راحل را ادامه دهیم و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری کشتی انقلاب را به سر منزل مقصود برسانیم.
اینجانب با افتخار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره)، ایام فرخنده و خاطره انگیز دهه مبارک فجر را محضر مقام معظم رهبری، ملت قهرمان ایران بویژه مردم عزیز شهر خور تبریک عرض می نمایم.
 
کد مطلب: 5490