معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه ریس کمسیون عمران مجلس از جاده های لارستان بازدید کردند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه ریس کمسیون عمران مجلس از جاده های لارستان بازدید کردند
 
معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه ریس کمسیون عمران مجلس از جاده های لارستان بازدید کردند.

✍️به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم لارستان خنج و گراش معاون وزیر راه شهرسازی روز سه شنبه در سفر به لارستان از چند طرح  و جاده های این شهرستان دیدن کرد.

خیر اله خادمي در سفر خود به شهرستان  لارستان ابتدا از تونل وحدت لارستان که دروازه ورودی لارستان در محور این شهرستان محسوب می شود بازدید و در جریان آخرین وضعیت آن قرار گرفت.

وی همچنین در ادامه از محور جويم  بنارويه بريز و گردنه نارنجي در این شهرستان بازدید و بر تسریع در اجرای عملیات طرح های مختلف تاکید کرد.

معاون وزير راه و شهر سازي به اهمیت اجرای هرچه سریعتر تقاطع غیر همسطح شهرستان لارستان تاکید و ابراز امیدواری کرد تا مردم و مسافران بتوانند از آن استفاده کنند.

خادمی همچنین با قدردانی از تلاش های انجام گرفته به موضوع جاده های شیراز لارستان بندر عباس که از جاده ههای اصلی کشور محسوب ميشود و محل تردد مسافران از اقصی نقاط است به عنوان مسائل اولویت دار تاکید کرد.
در این بازدیدها دكتر جعفرپور  ضمن ارائه گزارش در خصوص آخرین وضعیت طرح های جاده ای به لزوم اختصاص اعتبارهای لازم برای تکمیل آنها تاکید کرد و خواستار اتصال جاده لار درز و سایبان چاه نهر به فدامی ( داراب) شد.

 
کد مطلب: 5425