۱
با پیگیری دکتر جمشید جعفرپور؛

لارستان قطب تنیس روی میز جنوب کشور می شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
Share/Save/Bookmark
 
 
مهرداد علی قارداشی اظهار داشت: خانه تنیس روی میز لارستان مراحل ساخت را در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر و با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر طی می كند.
رییس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این پروژه ورزشی با امکانات کامل در مجموعه ورزشی شهید دانشیار لار احداث می شود، افزود: اعتبار این پروژه با پیگیری دکتر جمشید جعفرپور؛ رییس کمیسیون فرهنگی و نماینده لارستان، خنج و گراش در مجلس و همچنین مشارکت خیرین ورزش یار این شهرستان تامین شده است.
علی قارداشی با اشاره به اینکه تعداد بیمه شدگان هیأت تنیس روی میز لارستان از برخی استان های کشور بالاتر و یا با آنها برابر است، بیان داشت: استعدادیابی و نخبه پروری در سطح مدارس این شهرستان باعث شده تا استقبال قابل توجه ای از این رشته مهیج شود.
وی با ابراز خرسندی از اینکه لارستان نخستین شهرستان در سطح کشور است که اردوی تیم ملی بزرگسالان را برگزار کرد، گفت: اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور به میزبانی لارستان با موفقیت ملی پوشان همراه بود و تمامی بازیکنان از امکانات این شهرستان رضایت کامل خود را اعلام کردند.
این مسوول با اشاره به اینکه سالن تنیس روی میز روستای دشتی بخش صحرای باغ لارستان نیز با حمایت خیرین در حال احداث است، خاطرنشان کرد: ورزش تنیس روی میز در لارستان از پتانسیل بالایی برخوردار است و با درایت و شناختی که از مدیریت اصولی رییس هیأت تنیس روی میز این شهرستان و تمامی دست اندرکاران وی سراغ دارم می توان به آینده این رشته ورزشی امیدوار بود.
علی قارداشی در ادامه به توانمندی های تنیس روی میز بخش اوز شهرستان لار اشاره کرد و یادآور شد: بخش اوز لارستان پتانسیل برگزاری دوره های آموزشی مربی گری و داوری را دارد و با توجه به وجود فرودگاه بین المللی و سایر امکانات موجود می توان در آینده ای نزدیک رقابت های قهرمانی استان، کشور و حتی پیکارهای بین المللی را در این بخش برگزار کرد.
وی با بیان اینکه تمامی اقشار مختلف جامعه به ورزش تنیس روی میز علاقه بسیاری دارند، اضافه کرد: این رشته در ایران ۲۱ هزار نفر عضو دارد که اعضای آن شامل دانش آموزان، دانشجویان، کارگران و حتی بیماران خاص نیز می شود.
رییس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران همچنين خدمات خیرین لارستان در زمينه‌ي ورزش را قابل توجه دانست و گفت: خیرین لارستان همواره به امر ورزش و سلامت توجه ویژه دارند که این موضوع برای این شهرستان بسیار خوشایند است.
کد مطلب: 5424
 


 
اوزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۱۲ ۱۸:۳۲:۳۴
ایشان در دیدار از اوز وامکاتات ورزشی این شهر قول برگزاری مسابقات استانی وکشوری را در اوز دادند (3260)