چه کسی باید پاسخگو باشد؟

ورودی‌ شهر لار در ایام عید97 هم در تاریکی می ماند!! ! ؟؟

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
مدت‌هاست كه موضوع روشنایی در ورودی شهر لار یكی از دغدغه‌ها و مشكلات مردم به شمار می‌رود.
 


مدت‌هاست كه موضوع روشنایی در ورودی شهر لار یكی از دغدغه‌ها و مشكلات مردم به شمار می‌رود.
 
به گزارش خبرنگار صحبت نو لارستان ، ورودی هر شهر به عنوان پیشانی آن شهر مورد توجه و دقت مسافران و رهگذران است که باید نسبت به زیباسازی و بهسازی آن اقدام‌های اساسی صورت گیرد.
ورودی هرشهر باید طبق ضوابط شهری به گونه‌ای طراحی شود که با جذابیت تمام نشان دهنده ویژگی های آن شهر نسبت به ورودی های آن باشد.
اهمیت ورودی های شهر آن قدر مهم است که هر ورودی با نماد و ویژگی های خاص خود می تواند ایجاد حس تعلق و هویت در میان ساکنان و تازه واردان به شهر را ایجاد کند.
علی رغم تلاش مسئولین شهرستان و شهرداری لار در زیبا سازی و حل مشکلات ورودی ها متاسفانه بازم شاهد برخی نواقصات متعدد در تسهیل سفر و عبور و مرور مسافرین در جاده های ارتباطی اصلی شهر لار هستیم.
بیشترین وجه اشتراک این مشکلات در دیر اجرا شدن پروژه های عمرانی در ایام پر ترافیک عید و نبود روشنایی کافی در این مسیرها می باشد.
تکمیل نشدن پروژه روشنایی مسیر  ورودی شهر لار از سمت شیراز از جمله مواردی است که مسئولین باید بدان توجه ویژه ای داشته باشند تا شاهد بروز جوادث ناگوار در این ایام نباشیم.

گفتنی است مسیر ورودی لار از سمت شیراز در شب بسیار  تاریک و خطرناک است ان شاله با وجود مدیر کل بومی و دیگر مسئولین این موضوع هر چه زودتر بررسی شود.
 
کد مطلب: 5418