هفته هشتم لیگ برتر هندبال بانوان؛

هندبال شهيد چمران لارستان كردستان را ٣٠ تايي كرد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
هندبال شهيد چمران لارستان كردستان را ٣٠ تايي كرد
 
هفته هشتم و آغازین دور برگشت سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان شامگاه جمعه در سنندج به پایان رسید.
به گزارش صحبت نو در این هفته از رقابت ها مدعی عنوان قهرمانی تیم شهید چمران لارستان که از پنج بازیکن و مربی کردستانی بهره می گیرد در سنندج با تیم این شهر صف آرایی کرد.
این دو تیم در هفته اول دور رفت در لارستان مقابل یکدیگر قرار گرفتند و با نتیجه ۴۲ بر ۱۵ تیم سنندج از لارستان شکست خورد.
تیم هیات هندبال کردستان در حالی این بازی را آغاز کرد که دروازبان اصلی خود را به دلیل مصدومیت در نیم فصل اول از دست داده بود.
تیم بدون مربی کردستان در آغاز این بازی بسیار خوب ظاهر شد و راه نفوذ را برای شاگردان شافعیان بست و این درحالی بود که تیم لارستان در ۱۲ دقیقه ابتدایی بازی تنها دو گل را توانست به ثمر برساند.
دو تیم دقایق ابتدایی بازی را پایاپای پیش رفتند تا اشتباهات فردی تیم کردستان باعث اختلاف امتیاز میان دو تیم شد و تیم شهید چمران لارستان نیمه اول را با نتیجه ۱۳ بر ۸ پیروز به رختکن رفت.
در نیمه مربیان این تیم لارستان که با استفاده از مربی خود توانست بر تیم هیات هندبال کردستان غلبه کند و اختلاف امتیازات خود را افزایش دهد.
این بازی در حالی برگزار شد که جای سوزن انداختن در سکو تماشاچیان نبود و اهمیت بازی در سنندج حساسیت بازی را دو چندان کرده بود.
در پایان بازی تیم شهید چمران لارستان توانست با نتیجه ۳۰ بر ۱۶ تیم بدون مربی کردستان را شکست دهد.
گفتنی است، در ادامه این رقابت ها تیم هیات هندبال کردستان هفته آینده در تهران مقابل تیم تاسیسات دریایی این شهر قرار می گیرد.
کد مطلب: 5413