مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس:

شهرک صنعتی لار بزرگترین شهرک صنعتی جنوب استان است

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص مشوق های جدید برای سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی لار، اوز ،بیرم ، حسن لری و پشت سنگر خبرداد.
شهرک صنعتی لار بزرگترین شهرک صنعتی جنوب استان است
 
اختصاص مشوق های جدید برای سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی لارستان
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص مشوق های جدید  برای سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی لار، اوز ،بیرم ، حسن لری و پشت سنگر خبرداد.
به گزارش صحبت نو به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ،احد فتوحی در بازدید از شهرک های صنعتی لارستان  با اشاره به تصویب مشوق های جدید سرمایه گذاری در هیات مدیره این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال گفت:این مشوق ها که برای نخستین بار اعمال شده فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران و فعالان صنعتی برای توسعه صنعتی و اشتغال در استان فراهم کرده است.
 وی در ادامه  خصوص مشوق های در نظر گرفته شده برای شهرک صنعتی ،لار گفت: برای حمایت از سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی ،کاهش سهم پرداخت نقدی به 10درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط از 36به  42ماه در نظرگرفته شده و به شرط بهره برداری طی برنامه زمان بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تاسیس تا سقف 70درصد  از اسناد تعهدی سرمایه گذاران به آنهابازگردانده خواهدشد.
فتوحی همچنین در ادامه با اشاره به مشوق های نواحی صنعتی ،حسن لری و پشت سنگر لار نیزگفت:در این نواحی  صنعتی نیز پرداخت سهم نقدی به 10درصد با اقساط 42ماهه درنظر گرفته شده و درصورت بهره برداری و ایجاد اشتغال نیز تاسقف 60درصد از مبلغ اسناد تعهدی به سرمایه گذاران بازگردانده خواهدشد.
وی همچنین بر توسعه و تکمیل برخی زیرساخت ها در شهرک های صنعتی لار تاکید کرد و گفت:این شهرک ها در زمینه زیرساختی وضعیت مناسبی دارند و شرایط برای سرمایه گذاری فراهم است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تصریح کرد:شهرک صنعتی لار که بزرگترین شهرک صنعتی جنوب استان محسوب می شود با 118هکتار مساحت،ظرفیت استقرار 290واحد صنعتی با پیش بینی اشتغال 1400نفر را دارد که تاکنون 118قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان در این شهرک صنعتی منعقد و دارای 76واحد بهره بردار با اشتغالزایی 800نفر است .
وی اضافه کرد :در نواحی صنعتی حسن لری و پشت سنگر نیز با 30هکتار مساحت ،تاکنون 27قرارداد با سرمایه گذاران منعقد شده که از این تعداد 9واحد با اشتغال 113نفر در مرحله بهره برداری و 18واحد تولیدی و صنعتی نیز در مرحله ساخت و ساز است.
فتوحی در ادامه درخصوص مشوق های در نظر گرفته شده براس سرمایه گذاران در شهرک صنعتی بیرم لارستان گفت:کاهش سهم پرداخت نقدی به 5درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به  48ماه  از جمله مشوق هایی است که برای متقاضیان در نظرگرفته شده است .
وی اضافه کرد:همچنین سرمایه گذاران در این شهرک  به شرط بهره برداری طی برنامه زمان بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تاسیس تا سقف 90درصد از اسناد تعهدی شان  بازگردانده خواهدشد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه از کاهش سهم پرداخت نقدی به 5درصد با اقساط 48ماهه برای سرمایه گذاران در شهرک صنعتی اوز  خبردادو گفت:متقاضیان در این شهرک صنعتی نیز به شرط بهره برداری طی برنامه زمان بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تاسیس تا سقف 80درصد  از اسناد تعهدی آنها بازگردانده خواهدشد
کد مطلب: 5381