«دکتر عاطفه رئوفی» رئیس مراکز درمانی جمعیت هلال احمر ایران در کشور امارات شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵
Share/Save/Bookmark
 
 
دکتر عاطفه رئوفی به سمت «رئیس مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات متحده عربی (دبی)» منصوب شد✍️ به گزارش صحبت نو به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغرپیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر طی حکمی دکتر عاطفه رئوفی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان را به سمت «رئیس مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات متحده عربی (دبی)» منصوب کرد.

⭕️ دکتر پیوندی در این حکم آورده است: «نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند سرکار عالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات متحده عربی (دبی)» منصوب می شوید.

⭕️ با عنایت به اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر از سرکار عالی انتظار دارد با رعایت اهداف چهارگانه جمعیت، ضمن بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و پزشکان حاذق و ایرانی و با استفاده از فناوری های نوین، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و ارتقاء کیفی آن مجموعه، دستیابی به استانداردهای جهانی و بهبود ارائه خدمات تخصصی بکار گیرید.

⭕️ بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»
کد مطلب: 5357