۱

اتمام پروژها در دستور كاراعضاي شوراي شهر لار قرار گيرد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
اتمام پروژها در دستور كاراعضاي شوراي شهر لار قرار گيرد
 

به گزارش صحبت نو : با توجه به گذشت سال ها از پروژه جاده هرمزگان - لارستان - شيراز  انتظار می‌رود که اعضای شورای  تلاش گسترده‌ای را برای اتمام این پروژه داشته باشند.
به گزارش خبرنگار صحبت نو،  مردم لار به منتخبین شورای پنجم اعتماد کرده و انتظار دارند منتخبین به وظایف خود عمل کنند و قاعدتا کار در لار  الگویی برای کشور خواهد بود و اثرات مهمی را در کشور خواهد داشت.
انسجام و وحدت میان اعضای شورای پنجم اثرات مفیدی را در پی خواهد داشت.
انتخاب اعضای شورای جدید توسط مردم این یک فرصت استثنایی است و باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کرد.

یکی دیگر از مواردی که باید توسط شورای شهر مورد پیگیری قرار بگیرد، بحث حریم شهر لار و مشکلات با شهرهای اطراف است که این موضوع باعث سوئ‌استفاده شده است و انتظار داریم این موضوع جزء اولویت‌های کاری شورای شهر لار باشد.

همکاری دستگاه‌های اجرایی با شهرداری و شورا از نكات بسيار مهمي هست كه تمامی دستگاه‌های اجرایی در اختیار شهرداری و شورا قرار گيرند و ما نیز انتظار داریم تعامل خوبی بین شورا و دستگاه‌های اجرایی صورت گیرد.

در پايان چند نكته به اعضاي شورا
بازديد از پروژهاي در حال انجام رو اولويت قرار دهند - ورودي شهر از خواسته هاي مردم لار هست - پروژه جاده هرمزگان - لارستان - شيراز - ترمينال مسافربري شهيد مفيد - ساخت كشتارگاه استاندارد در خارج از شهر - ساخت كارخانه اسفالت - حمايت از سرمايه گذاران-اهمیت دادن به فرهنگ شهروندی-   از مهمترين كارهاي شوراي شهر در اين دوره است.
کد مطلب: 5268
 


 
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۱۸:۱۹:۳۳
باسلام خواستم بگم ازاين ادمايي كه ماتوشوراميبينيم هيچ بخاري بلندنميشه ماشالله همه تحصيل كرده هستن وعلم وسواد اين كارم دارن حتما ادعاشون كه اينجوري ميگه ولي ابي ازايناگرم نميشه دلخوش اينانباشين فقط ما دلمون به حال شهرمون ميسوزه كه كسي دلسوزش نيست همين .بوسه خواهم زد به خاك زادگاهم بارهاعشق داردزندگي درشهراب انبارها. (3258)