۱
بعنوان دومین شهرستان در فارس صورت گرفت:

صدور مجوز پذیرش بیماران بین المللی در بیمارستان امام رضا(ع) لار

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
مجوز پذیرش بیماران بین الملل (IPD) برای بیمارستان امام رضا(ع) لار صادر شد
صدور مجوز پذیرش بیماران بین المللی در بیمارستان امام رضا(ع) لار
 

صحبت نو : مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار با اخذ مجوز IPD ، خدمت رسانی به بیماران بین الملل و غیر ایرانی را فراهم می کند.

✍️ به گزارش صحبت نو به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ، در گفتگو با الهام هدایتی، مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی معاونت درمان دانشکده، در خصوص صدور این مجوز از سوی وزارت بهداشت ،گفت: مجوز IPD به ما امکان پذیرش بیمار غیر ایرانی را می دهد تا بتوانیم با تعرفه ای غیر از تعرفه دولتی به ارائه خدمت بپردازیم. این مهم جهت جذب توریست و فعالیت در زمینه توریست درمانی موثر است و به نوعی منبع درآمد برای بیمارستان تلقی شده و بالتبع ارائه خدمات بهتر به همشهریان را موجب می شود.

🔹هدایتی ضمن اشاره به این مطلب که این مجوز در استان بعد شیراز به عنوان دومین شهرستان به لارستان اعطا شده گفت: مجوز مذکور به دلیل شرایط اقلیمی و وجود ظرفیت ها در منطقه، به مرکز آموزشی درمانی لار اختصاص یافته و امید است در آینده نزدیک با فراهم سازی زیر ساخت های موجود بتوانیم جهت جذب بیشتر بیمار بین الملل ، با شرکت های گردشگری، قراردادهایی را منعقد نماییم تا ضمن فراهم نمودن شرایط بهتر درمانی، به اشتغال زایی در شهرستان نیز کمک کرده باشیم.

🔹وی با بیان به این نکته که لارستان از ٣۵۴ امتیاز در نظر گرفته شده جهت اخذ مجوز بیماران بین الملل، توانسته ٢٧٣ امتیاز راکسب نماید، افزود: برای راه اندازی IPD به یک پزشک متخصص به شکل تمام وقت ، یک پرستار مسلط به زبان انگلیسی و همچنین کارشناس IPD نیاز است که خوشبختانه با هماهنگی های انجام شده هر سه مورد محقق گردیده.

🔹 گفتنی این مجوز فقط برای بیمارستان امام رضا(ع) لاراتخاذ شده و سایر بیمارستان های تابعه شامل این مجوز نمی شوند.

 
کد مطلب: 5251
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۲ ۱۹:۴۵:۵۱
خودمانيم ،شما براي خدمت رساني به همشهريان مونديد و اکثرا به بيمارستانهاي جهرم و شيراز مراجعه ميکنند (3208)