طی حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان

انتصاب سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
Share/Save/Bookmark
 
انتصاب سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان
 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان ، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان طی حکمی محیا حق شناس را به سمت سرپرستی مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی لارستان منصوب کرد .

در حکم انتصاب سرکار خانم حق شناس آمده است  :

امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن هماهنگی با واحدهای ستادی و انجام وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، در جهت پیشبرد اهداف این اداره کل حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید . حضور پر رنگ زنان در جایگاه های اجتماعی نشانگر قابلیت ها و توان بالای آن هاست. و امیدواریم با رویکرد مناسب بتوانید اقدامات ارزشمندی را در حوزه تحت سرپرستی خود معمول فرمایید.

مهندس باقری فرد در این حکم تصریح کرد : همواره در اين مجموعه تلاش كرده ايم تا با بهره گيري از دانش فنى نيروهاى جوان و اعتماد به اين قشر ، سياست هاى دولت و به تبع آن اداره كل راه و شهرسازى لارستان را به بهترين نحوممكن دنبال كنيم . پس این مسئولیت مهم و حضور سرکار عالی در این مسئولیت ایجاب می نماید تا با بهره گیری از توانایی نیروهای جوان ، مومن، متعهد و متخصص برنامه ریزی مناسبى را جهت اعتلای فرهنگ شهر نشینی ، توسعه عمران شهری ، فراهم نمایید . توفیق و سر بلندی سر کار عالی را ازخداوند منان خواستاریم .

خانم حق شناس با دریافت این حکم، نخستین زنی است که از زمان تاسیس این اداره کل مدیریتی را برعهده می گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان همچنین از تلاش و زحمات ارزنده علی اصغر افتخار مدیریت مسکن و ساختمان در طول مدت تصدی مسئولیت صمیمانه تقدیر و تشکر کرد .
کد مطلب: 5239