با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، مسئولین و دانش آموزان:

مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد
 


با حضور فرماندار ویژه لارستان،امام جمعه،مسئولین ،دانش آموزان و دانشجویان مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی، مسئولین، طلاب و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان و خیل عظیم دانش آموزان در لارستان برگزار گردید.
در این راهپیمایی با شکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان شهید نصیری شهر لار برگزار شد ؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعارهایی همچون امروز روز سیزده آبان است- روز تصرف دژ شیطان است و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل ومرگ برصهیونیسم خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.
در تجمع با شکوه این روز، همچنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لارستان نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) ، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.
 درپایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله 13 آبان ماه در 8 بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.
اجرای گروه سرود طه و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه  بود.
گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های اوز،جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و روستاهای بخش مرکزی با شکوه هر چه تمام برگزار گردید.
 
کد مطلب: 5224