ایمانیه نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
Share/Save/Bookmark
 
وزیر بهداشت محمدهادی ایمانیه را به‌عنوان نماینده خود در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.
ایمانیه نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی شد
 
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در حکمی محمدهادی ایمانیه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس را به‌عنوان نماینده خود در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.
در بخشی از این حکم خطاب به ایمانیه آمده است:
«شورای آموزش پزشکی و تخصصی یکی از ارکان اساسی نظام آموزش عالی و متولی آموزش پزشکی و تخصصی بالینی در حوزه علوم پزشکی می‌باشد و وظیفه خطیر ارتقاء کیفیت آموزش پزشکی در رشته‌های تخصصی از طریق نظارت بر واحدهای آموزشی و برگزاری آزمون‌های مرتبط را به عهده دارد. بدون شک حضور اساتید برجسته‌ای مانند  حضرت‌عالی که سال‌ها در زمینه‌های اجرایی و آموزشی دارای تجربیات ارزشمندی می‌باشید، در این شورا می‌تواند در استحکام تصمیمات و اتخاذ سیاست‌های مدبرانه بسیار مؤثر باشد. لذا با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق برجسته، حضرتعالی را به سمت نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می‌نمایم. امیدوارم با حضور جناب عالی در این شورا و با همکاری سایر اعضاء، شاهد ارتقاء سطح کیفی آموزش پزشکی در رشته‌های تخصصی بالینی در  کشور باشیم. توفیق روزافزون شما را در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرائی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت خدمت به ملت شریف ایران از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»
به گزارش فارس، علیرضا زالی استاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی، سیدامیرمحسن ضیایی استاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی، محمدرضا ظفرقندی استاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران و علی جعفریان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران از دیگر اعضای نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی هستند که حکم آن‌ها به‌صورت جداگانه توسط وزیر بهداشت صادر شده است.
کد مطلب: 5098