۱
بیانیه:

حمایت هنرمندان واهالی فرهنگ "شهر اوز " از دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری برای استانداری فارس

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
Share/Save/Bookmark
 
 
صحبت نو : متن بیانیه اعلام حمایت جمعی از  هنرمندان و اهالی فرهنگ بخش  اوز از کاندیدای دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری  به شرح زیر می باشد :

به نام خالق هنر

مردم شریف و فرهیخته فارس
انتخاب سرافرازانه شما برای سکانداری استانداری فارس نشانه ای است بزرگ از خواستی جمعی و همدلانه در جهت تغییر و اصلاح برای پیشرفت و ترقی هرچه بهتر شهرمان و در نهایت استان سرافراز فارس و کشور عزیزمان ایران.
 این بیانیه که جمعی از اهالی فرهنگ و هنرمندان بخش  اوز هستند ، ضمن اعلام حمایت قاطع خود از جناب آقای دکتر محمد ابراهیم انصاری کاندیدای استانداری فارس، از عموم مردم فرهیخته و  شایسته و پرتلاش دعوت می نمایند که حمایت خود را دکتر انصاری اعلام دارند.

به امید آنکه  با حمایت از شور و آگاهی شما  با انتخاب آقای دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری پس از سالها که شایسته نام پر آوازه استان فارس هستند حضور ایشان را در  استانداری فارس شاهد باشیم.

به امید فردایی بهتر و به امید ایرانی آباد در سایه پروردگار و تحقق یافتن خواسته های مردم در سایه تلاش های فرزندان برومند و پرتلاش  ایران و استان فارس.
کد مطلب: 5096
 


 
اوزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۰۰:۴۴
ایشان در دوره قبلی اسنانداری التفات چندانی به اوز نداشتند ودران زمان بخش اوز در جا می زد ومناطق مجاور ترقی نمودند (3128)