۱

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با امام جمعه لار دیدار کرد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با امام جمعه لار دیدار کرد
 

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و تعدادی از مسئولان شهرستان با امام جمعه این شهرستان دیدارکردند .
به گزارش روابط عمومي معاونت استانداری و فرمانداري ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق،علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ،ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی و جمعی از مسوولین این شهرستان با حضرت حجت الاسلام والمسلیمن سید مختار موسوی امام جمعه لارستان دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ضمن گرامیداشت فرارسیدن دهه امامت و ولایت  و تبریک عید سعید قربان و غدیر خم در سخنانی اظهار داشت:به حمداله در هفته دولت امسال بیش از  191  پروژه عمراني با اعتباری بالغ بر 265  ميليارد تومان در لارستان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
وی با تاکيد بر اينکه همه مسئولان شهرستان خدمت به مردم را وظيفه خود می دانند، افزود: مردم شهرستان لارستان، مردمی مومن، متعهد،همیشه در صحنه و مشارکت جو  هستند و در هر مقطعی که به حضور آنان نياز بوده حضوری چشمگير داشته اند و خدمت به اين مردم افتخار بزرگی برای همه مسئولان به شمار می آید.
درادامه اين ديدار،امام جمعه لارستان هم درسخنانی مردمی بودن را یکی از مهمترین ارکان نظام اسلامی دانست واظهارکرد: مردمی بودن و در خدمت مردم بودن در نظام اسلامی افتخار بزرگی است.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی با تاکید بر اینکه مسئولان شهرستان باید برای خدمت هرچه بیشتر به مردم تلاش کنند، اظهار داشت: امیدواریم دولتمردان همواره سلامت  و در امر مهم و خطیر خدمت به مردم موفق باشند.
 امام جمعه لارستان در پایان سخنانش از تلاشهای  دولتمردان در خدمت رسانی به مردم قدردانی کرد؛ وخدمت گزاری به مردم را فرصتی ارزشمند برای مسئولان دانست که باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کاربگیرند .
 
 
 
کد مطلب: 5094
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۱۲:۱۵:۵۴
حسینیه حاج تقی مال اقای نسابه است (3162)