مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبر داد

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه شهرک صنعتی لار

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از بهره‌برداری تصفیه‌خانه شهرک صنعتی لار خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از اين طرح مشكلات تصفيه پساب فاضلاب واحدهای صنعتي در اين شهرک برطرف شد.
بهره‌برداری از تصفیه‌خانه شهرک صنعتی لار
 
به گزارش صحبت نو  به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، شاهپور قنبری گفت: با بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه، ظرفیت تصفیه روزانه بیش از 100 مترمکعب پساب صنعتی ایجاد می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی لار بزرگ‌ترین شهرک صنعتی جنوب استان است، گفت: با توجه به وجود واحدهای صنعتی فعال و نیز ساخت واحدهای صنعتی جدید، ایجاد این طرح در دستور کار قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس بابیان اینکه این طرح بااعتباری بالغ‌بر6 میلیارد ریال در حال اجرا است، گفت: اعتبارات این طرح از محل اعتبارات شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تأمین و پرداخت‌شده است.
وی در ادامه افزود: این طرح شامل پکیج فلزی تصفیه‌خانه فاضلاب، خط انتقال و ایستگاه پمپاژ است و پساب ورودی پس از انجام مراحل تصفیه و رفع آلایندگی، جهت آبیاری فضای سبز استفاده می‌شود.
قنبری اجرای این طرح را در راستای سیاست‌های این شرکت درزمینهٔ توجه به مسائل زیست‌محیطی بیان کرد و گفت: معتقدیم توسعه صنعت بدون در نظر گرفتن الزامات زیست‌محیطی توسعه پایدار نخواهد بود.
وی اضافه کرد: این طرح در زمینی به وسعت هزار مترمربع در انتهای شهرک صنعتی لارستان قراردارد.
کد مطلب: 5086