با حضور امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان صورت پذیرفت:

آغاز عملیات گازرسانی به 3 روستای دهکویه،کورده و بریز لارستان با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
آغاز عملیات گازرسانی به 3 روستای دهکویه،کورده و بریز لارستان با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان
 


با حضور امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، عملیات گازرسانی به 3 روستای دهکویه،کورده و بریز لارستان با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و  فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته دولت  و در مراسمی با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی ، مهندس اعتمادپور رییس شرکت گاز لارستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی و روسای ادارات ، نهادها و ارگان های شهرستان، اعضا شورای اسلامی و قشرهای مختلف مردم ، کلنگ آغاز عملیات گازرسانی  به 3 روستای دهکویه،کورده و بریز از توابع بخش مرکزی لارستان به زمین زده شد.
مهندس اعتمادپور رییس شرکت گاز لارستان در این خصوص گفت:برای گازرسانی به این 3 روستا بالغ بر 11 میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و ملی هزینه خواهد شد.
وی همچنین یاداور شد که در این ایام توسعه شبکه گذاری گاز به طول 14700 متر و نصب 1054 انشعاب گاز  در شهرهای لار،لطیفی و روستاهای براک و بائن نیز با اعتباری افزون بر 4 میلیارد تومان انجام خواهد شد.
گفتنی است در این مراسم همچنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و رنجبری رییس شورای اسلامی دهکویه نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
 
کد مطلب: 5079