۲

دفتر نمایندگی هلال احمر اوز به شعبه مستقل ارتقاء یافت

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱
Share/Save/Bookmark
 
دفتر نمایندگی هلال احمر اوز به شعبه مستقل ارتقاء یافت
 


صحبت نو لارستان : دبیرکل هلال احمر و دبیر شورای عالی کشور این سازمان  طی نامه ۵۴۳/۹۶ در ۳۰ مرداد خبر داد :باپیگیری های به عمل آمده و با درخواست جمعیت هلال احمر فارس و موافقت شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور، دفتر نمایندگی هلال احمر اوز به شعبه مستقل ارتقاء یافت.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، مصطفی کرمی جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس نیز با اعلام این خبر گفت : تاکنون هلال احمر اوز به صورت نمایندگی اداره می شد که با درخواست جمعیت هلال احمر استان و تصویب شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور به شعبه مستقل ارتقاء یافت.

اصغرشکاری سرپرست شعبه جمعیت هلال احمر اوز گفت: امیدواریم با ارتقاء سطح این شعبه بتوانیم ارائه خدمات جمعیت هلال احمر اوز ارتقاء دهیم چرا که این بخش پتانسیل بسیار خوبی از نظر منابع انسانی و جغرافیایی دارد.
 
 
 

 
کد مطلب: 5076
 


 
لاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۰ ۱۲:۲۹:۵۷
من شخصا. از هر گونه پیشرفت. وارتقایی در اوز. خوشحال میشوم چون اوزیها مردمانی با فرهنگ واصیل واوز. را جزبی. از لارستان. بزرگ. می. دانند. ودراینده هم که شهرستان. شود. بازهم برای. مرکزیت. لار. در جنوب. همکاری. می. کنند (3119)
 
لارستانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۱:۵۴:۰۴
سابقه هلال احمر در اوز به قبل از انقلاب بر می گردد واز واحدهای قدیمی در جنوب فارس است خیلی دیر هم ارتقا پیدا کرده است اصلا بخش اوز با این همه سابقه وزیر ساخت مناسب در حد یک شهرستان کامل است که باید ارتقا پیدا کند (3120)