به مناسبت روز دهیاری ها صورت پذیرفت:

تجلیل از دهیاران بخش مرکزی لارستان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
تجلیل از دهیاران بخش مرکزی لارستان
 


به مناسبت روز دهیاری ها ، از دهیاران بخش مرکزی لارستان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان،بمناسبت روز دهیاری ها در مراسمی با حضور علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان،ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی لارستان و زاهدی رییس شوای بخش، از دهیاران بخش مرکزی لارستان تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم ماشاالله ثمری  بخشدار مرکزی لارستان در سخنانی دهیاران را خادمین پرتلاش مردم در روستاها دانست و اظهار داشت: دهیاران با تلاش شبانه روزی خود در خدمت رسانی به مردم در جهت رفع مشکلات تلاش مجدانه دارند.
وی گفت: دهیاران نبض مدیریت در روستاها هستند که باید با مدیریت اجرایی بالای خود در افزایش توانمندی های روستاها و شناساندن آن به جامعه تلاش کنند.
علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان نیز در این مراسم  هدف از نامگذاری این روز ، آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور دانست.
وی ادامه داد: به حمداله خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم، به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت، باعث ارتقاء سطح زندگی مردم می شوند.
در پایان از طرف بخشداری مرکزی لارستان از 22 دهیار این بخش با  لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.
 
 
 
کد مطلب: 4916