۱

اعزام تیم لارستان به رقابت های کشتی مدارس

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳
Share/Save/Bookmark
 
اعزام تیم لارستان به رقابت های کشتی مدارس
 
کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان:
تیم آموزش و پرورش لارستان با نام شهید جاهدی در رقابت های کشتی فارس شرکت می کند
 
کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان گفت: تيم آموزش و پرورش لارستان با نام شهيد مسعود جاهدي در پیکارهای کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان آموزشگاه های استان فارس شرکت می کند.
به گزارش صحبت نو ، امیر رهگذر چهارشنبه در جمع اعضای تیم کشتی آزاد آموزش و پرورش لارستان اظهار داشت: آموزش و پرورش لارستان ورزش را قوه محرک سلامت و پیشرفت جامعه می داند و از تمام ظرفیت ها برای توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی استفاده می کند.
وی ورزش را مهمترین عامل نشاط، سرزندگی و سلامت دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برشمرد و خاطرنشان کرد: مسابقات ورزشی آموزشگاه های فارس و کشور فرصتی مناسب برای معرفی چهره های برتر ورزشی شهرستان ها و تقویت ورزش قهرمانی است.
کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان در ادامه به قهرمانان ملی پوش کشتی لارستان اشاره کرد و افرود: هیات کشتی شهرستان لارستان چندین کشتی گیر در سطح ایران و آسیا را به جامعه کشتی کشور معرفی کرده است که باید همین قهرمانان الگویی برای ورزشکاران کشتی گیر نونهال و نوجوان امروزی ما باشند.
رهگذر از برگزاری یکدوره مسابقات کشتی بین مدارس لارستان خبر داد و بیان داشت:سعی ما بر این است تا با برنامه ریزی دقیق و منظم، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آموزشگاه های استان فارس در سال 97 را به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان لارستان برگزار کنیم.
وی با اشاره به اینکه احداث خانه کشتی یکی از اهداف بلند مدت تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان است، تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم در آینده با حمایت خیرین و مسوولین شهرستان و استان، خانه کشتی اختصاصی را برای کشتی گیران دانش آموز  لارستان احداث کنیم.
کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از هیات کشتی این شهرستان، برای دانش آموزان کشتی گیر لارستان در رقابت های قهرمانی نونهالان و نوجوانان آموزشگاه های استان فارس آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.
تیم آموزش و پرورش لارستان به مربیگری حسن امین پور و سرپرستی احمد حبیب نیا در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان و نوجوانان آموزشگاه های استان فارس که در روزهای 29 و 30 تیر ماه سال جاری به میزبانی شیراز برگزار می شود شرکت خواهد کرد.
کد مطلب: 4909
 


 
آقای شفیعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۹:۳۹:۰۴
ما،هم یک خسته نباشید میگیم به همت شما وتلاش برای نشان دادن ورزش لارستان.
فقط مسیولین عزیز،خودتون میگین که ماقهرمانهای زیادی داشتیم ،درهمه رشتها ،فقط یادتون نره حمایتشون کنید تا حقی ازشون ضایع نشه ها ،درتستها.تمرینات ،ومسابقات،
چون میدونید اگه اینطوره بشه ،ورزشکار زده میشه ها،
ازما گفتن بود. (3057)