۱

هیئت رئیسه خانه مطبوعات لارستان مشخص شدند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۹
Share/Save/Bookmark
 
هیئت رئیسه خانه مطبوعات لارستان مشخص شدند
 
صحبت نو به نقل از اوز امروز جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات لارستان با حضور کلیه اعضا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان برگزار شد و ابرا هیم احمدی به عنوان رئیس، محمد خواجه پور نائب رئیس، حمید منشی دبیر و عشرت جهاندیده به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.
دراین جلسه ضمن تقدیر از خدمات فرزاد قناعت پور رئیس سابق هیئت مدیره در یک سال گذشته، در مورد عملکرد و برنامه های هیئت مدیره خانه مطبوعات بحث و تبادل نظر شد و مقررشد برای پیگیری برنامه های زیر اقدام شود.
*ضمن ارتباط موثر با خانه مطبوعات فارس برای تثبیت جایگاه خانه مطبوعات لارستان و صدور کارت عضویت استانی و کشوری اعضای خانه مطبوعات لارستان اقدام شود.
*پس از پیگیری با اداره کل و رئیس گروه اطلاع رسانی و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بررسی جزئیات جشنواره مطبوعات استان به میزبانی لارستان، هماهنگی و اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.
*با هماهنگی با فرمانداری و ادارات فرهنگ فرهنگ و ارشاد برنامه های روز خبرنگار پیگیری و عملیاتی شود.
* هماهنگی و پیگیری شایسته برای برگزاری کارگاه های آموزشی: ارزیابی مطبوعات به میزبانی اوز، اقتصاد رسانه به میزبانی لار، مسابقه مطبوعاتی نیم فاصله به میزبانی گراش و کارگاه گزارش نویسی و مصاحبه به میز بانی لار انجام شود.
خانه مطبوعات لارستان در حال حاضر امور صنفی رسانه های شهرستان لارستان شامل: مرکزشهرستان و بخش های ۶ گانه و شهرستان گراش را پوشش می دهد.

 
 
کد مطلب: 4899
 


 
لارستانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۲۳:۳۹:۰۶
ابراهیم. احمدی. اهل. اوز. وخواجه. پور. اهل. گراش. هستند (3048)