۱
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:

مشارکت بالای مردم در انتخابات گذشته و رای بالا به منتخب مردم،اقتدار ملی را در پی داشته است

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۲
Share/Save/Bookmark
 
مشارکت بالای مردم در انتخابات گذشته و رای بالا به منتخب مردم،اقتدار ملی را در پی داشته است
 


معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت:مشارکت بالای مردم در انتخابات گذشته و رای بالا به منتخب مردم،اقتدار ملی را در پی داشته است.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی در جمع تعدادی از مسئولین شهرستان در سخنانی نتیجة انتخابات امسال را عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه داخلی و بین المللی دانست و افزود: رای هایی که مردم  در انتخابات 29 اردیبهشت ماه به داخل صندوق ها ریختند و رأی بالایی که به منتخب ملت داده شد،در حقیقت رای به نظام و انقلاب اسلامی بود.
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم اقتدار ملی کشورمان را در عرصه های مختلف بررسی کنیم و به آن افتخار کنیم باید همة شاخصه ها و مؤلفه های تأثیرگذار را مد نظر قرار دهیم ، یعنی  به همان اندازه که کشور به قدرت نظامی توانمند و با افتخار و با  انگیزه الهی نیازدارد، به همان اندازه هم به قدرت نرم که پشتوانه مردمی  است،نیاز دارد،به اعتماد بین مردم و حاکمیت و به توانمندی درونی اقتصادی نیاز دارد و باز به مشارکت درون زای مردم که نمونه آن  باز در همین انتخابات اخیر متبلور گردید ، نیاز دارد.
فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: اینها همه و همه پازلی است که تکمیل کننده همدیگر می باشد، برای اینکه ما در عرصه های بین المللی مقتدرانه از منافع ملی خودمان دفاع کنیم و امنیت همه جانبه را برای مردم به ارمغان آوریم. امیدواریم این هماهنگی و همدلی استمرار داشته باشد و همچون 38 سال گذشته بتوانیم با اقتدار از منافع ملی و از ارزشهای دینی خود دفاع کنیم.
حسنی افزود: اگر احساس کنیم که خدایی ناخواسته در گوشه ای از این کشور به نهادهای نظامی، انتظامی ، امنیتی و قضایی  بی احترامی شود آن کسانی که این کار را می کنند ،سخت در اشتباهند و برعکس، اگر کسانی احساس کنند که به قدرت مذاکره کنندگان کشور که تکمیل کننده همین اقتدار هست، باز بی احترامی و توهین می شود و آنها در جایگاه بین المللی و در معادلات با ترس و دلهره و با این نگرانی و استرس که پایگاه پشت سرشان خالی از مردم هست و ممکن است مورد حمایت قرار نگیرند و تزلزلی ایجاد شود، باز هم آنها سخت در اشتباه هستند، بنابراین همه و همه بایستی در کنار هم  باشیم و برای سربلندی ایران اسلامی تلاش کرد.
معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: اقتدار منتخب مردم و کسی که منتخب می شود با پشتوانه نظام و رهبری و با حمایت این مردم و با اعتماد به نفس بیشتری در کنار اقتدار نظامی و دفاعی که دولت و نظام خوشبختانه از آن برخوردار هستند، می تواند بهتر و بیشتر از گذشته از منافع ملی ما دفاع کند که امیدواریم این روند همچنان که تا الان بوده من بعد هم ادامه داشته باشد  و تا زمانی که بحث  بی بدلیل ولایت در کشور ما نهادینه شده و وجود دارد ، انشاء الله این مهم به عنوان ارزشهای دینی ما تداوم یابد.
وی در پایان سخنان خود افزود:همه می دانند که تروریست ها ، داعشی ها و تکفیری ها  دست پرورده خود  استکبار جهانی هستند؛ چون می خواهندخاور میانه که مهد مسلمانان هست را از بین ببرند و به اشغال خود در بیاورند، لذا برای اینکه با آنها مبارزه همه جانبه داشته باشیم، هیچ راهی نداریم مگر اینکه این وحدت را بیش از پیش حفظ کرده و بیشتر از گذشته تداوم داشته باشد و باید رقابت ها را کنار بگذاریم و رفاقت ها ایجاد شود.
 
 
کد مطلب: 4896
 


 
اوزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۲۳:۴۰:۵۵
احسنت به. اقای. حسنی. فرماندار محترم. که. فردی. اصلاح. طلب. وروشن بین. هستند.ما. به. ایشان. واندیشه. وتفکرشان. افتخار می کنیم (3049)