۴
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان خبر داد:

امسال از محل اعتبارات 3 در صد نفت و گاز، بیش از 18 میلیارد تومان به لارستان اختصاص یافت/ افزایش 165 درصدی اعتبارات 3 درصد نفت و گاز به لارستان در

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت:امسال از محل اعتبارات 3 در صد نفت و گاز بیش از 18 میلیارد تومان به لارستان اختصاص یافت.
 

   صحبت نو : معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت:امسال از محل اعتبارات 3 در صد نفت و گاز بیش از 18 میلیارد تومان به لارستان اختصاص یافت.
      به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و  فرمانداری ویژه لارستان،جلسه کمیته برنامه­­ریزی شهرستان لارستان به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور مهندس ساسان تاجگردون رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، علی اصغرعلی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، مهندس نجفی پورکشکولی کارشناس معین شهرستان وتمامی دستگاه­های اجرایی عضوکمیته برنامه ریزی شهرستان، در محل فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.
     در این جلسه ابتدا فرماندار ویژه لارستان سرجمع اعتبارات 3در صد نفت و گاز در سال  1396برای شهرستان لارستان را افزون بر18 میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار داشت: براساس مصوبات شورای برنامه­ریزی و توسعه استان این اعتبارات درموضوعاتی همچون اتمام پروژه­های نیمه تمام شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالاتر به عنوان یکی از سیاست های مهم دولت،  توزیع می گردد.
       حسنی ادامه داد:این اعتبار نسبت به سال گذشته که 6 میلیارد و 837 میلیون  تومان بوده است؛ حدود 165 در صد افزایش یافته است.
     وی در ادامه تصریح کرد:این اعتبارات در سر فصل های امور عمومی، توسعه خدمات شهری و روستایی، منابع آب ، طرح هادی روستایی، راه، پوشش فرستنده­های رادیویی و تلویزیونی،آموزش و پرورش،نوسازی مدارس،فرهنگ و هنر، بهداشت و سلامت، ورزش و تفریحات،کشاورزی و منابع طبیعی، امور قضایی،دفاعی،بهسازی گلزار شهدا،بنیاد شهید،بهزیستی،انرژی،صنعت و معدن،محیط زیست  ، حمل و نقل  و غیره هزینه می شود.
    فرماندار ویژه لارستان یادآور شد: در این خصوص امکان تعریف پروژه جدیدی وجود نداشته است و امیدواریم با تخصیص بالای اعتبارات برنامه ریزی دولت تدبیر و امید در استان و شهرستان اجرایی گردد.
     در ادامه مهندس سیروس نجفی پور کشکولی کارشناس معین شهرستان  هم گفت:اعتبارات در قالب الزامات خاص و پیشنهادی شورای توسعه و برنامه ریزی استان توزیع گردیده است .
     علی اصغرعلی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان نیز به ارائه گزارش در خصوص نحوه توزیع سرفصل های اعتباری سال 1396 پرداخت.
      وی اولویت اول اعتبارات 3 در صد نفت و گاز شهرستان را در بحث آب،راه،صدا و سیما و طرح های هادی و بهسازی روستایی ،خشکسالی، آبفاهای روستایی و شهری و صنعت اعلام نموده و تصریح کرد:بر این اساس 90 در صد اعتبارات 3 در صد نفت و گاز به این موضوعات اختصاص داده شده است.
علی پوردر پایان پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات 3 در صد نفت و گاز  سال 1396 شهرستان لارستان قرائت کرد. انتهای خبر/
 
 
کد مطلب: 4895
 


 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۲۲:۳۱:۱۵
والا يعني اعتبارات لارستان با توجه به جمعيت و وسعت و تعداد روستا و بخش از لامرد و مهر و خنج و .....کمتره (3043)
 
جهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۲۲:۵۲:۰۹
اون دفعه از مسوولان شهرداري لار پرسيدم چرا اسفالت سطح شهر لار اينقدر خرابه،گفتن واسه اسفالت سطح شهر لار نزديک 20ميليارد تومن نيازه ،يعني اين بودجه اي که دادن کفاف شهر لار هم نميکنه.... (3044)
 
عزيزي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۲۲:۵۳:۳۳
اين بودجه اي که به لار دادن تازه حرفه يعني ميگن 16ميليارد ولي معلوم نيست که چقدر بدن ... (3045)
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۰۳:۰۸:۰۷
پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات 3 در صد نفت و گاز سال 1396 شهرستان لارستان ? (3047)