معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:

هدایت نسل جوان به استفاده از فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۷
Share/Save/Bookmark
 
هدایت نسل جوان به استفاده از فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد
 

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: هدایت نسل جوان به استفاده از فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛جلیل حسنی در جمع تعدادی از مسئولین فرهنگی  شهرستان در سخنانی اظهار داشت: جوان فارغ التحصیل دیگر در فکر این نباشد که فقط می بایست کارمند یک اداره شود، بلکه باید از دوران جوانی و نوجوانی شغلی را یاد بگیرد تا در بزرگسالی شغل مورد نظر خود را راه اندازی نماید.
وی افزود:در این راستا  آموزش و پرورش بایستی در کنار تحصیلات دانش آموزان، آنها را با شغلی مناسب آشنا نماید و سطح توقع و انتظارات جوانان و دانش آموزان را نسبت به شغل دولتی پایین بیاورد و برای آنها این وضعیت تشریح بشود که باید در کنار تحصیلات،مهارتی را یاد بگیرد.
فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: برنامه ها می بایست طوری اجرایی  گردد که ایجاد ارتباط بین حوزه آموزش و بازار کار انجام شود. چون یکی از مشکلات اساسی که در کشور وجود دارد این است که هنوز فرهنگ کار بصورت درست در درون جامعه  ما نهادینه نشده است و این مشکل اصلی به مسئولین برمی گردد.
حسنی با بیان اینکه امروزه شور و نشاط جوانان به سمت فضای مجازی بیشتر است؛افزود: اگر پدر و مادر و مسئولین و مربیان و معلمین در مدرسه راه استفاده صحیح از فضای مجازی برای فرزندان و دانش آموزان تشریح نکنند ، یقیناً فردا در جامعه این فرصت به تهدید تبدیل می شود و این فضا طوری برای دانش آموزان تبیین خواهد شد که باید ناهنجاریها بوسیله فضای مجازی جابجا شود.
معاون استاندار فارس در پایان تاکید کرد: بنابراین بایستی از فضای مجازی در راه صحیح و مناسب و در راستای ارزشها ، اعتقادات ، فرهنگ ها و مسائل علمی، آیات قرآنی، احادیث و روایات استفاده کرد. لذا تمامی مسئولین و خانواده ها این مهم را مورد توجه قرار دهند.انتهای خبر/
 
کد مطلب: 4864