امام جمعه لارستان:

ملت ایران از ترقه‌بازی‌ها و رقص شمشیرها هراسی ندارد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۷
Share/Save/Bookmark
 
امام‌جمعه لارستان گفت: مستکبران چاره‌ای جز پذیرش ایران اسلامی مقتدر و مقاوم و مبارز در عرصه سیاسی منطقه‌ای و بین‌المللی ندارند و باید بدانند ملتی که در راه دفاع از آرمان‌های خود ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم اسلام کرده، از این ترقه‌بازی‌ها و رقص شمشیرها هراسی به دل راه نخواهد داد.
ملت ایران از ترقه‌بازی‌ها و رقص شمشیرها هراسی ندارد
 
صحبت نو : حجت‌الاسلام سید مختار موسوی بابیان اینکه اقدام کور تروریستی عوامل استکبار در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت جمعی از هم‌وطنان روزه‌دار در ماه مبارک رمضان شد، چهره خبیث عوامل این حادثه تروریستی و اربابانش به جهانیان را نمایان ساخت، اظهار داشت: این حرکت تروریستی بار دیگر خط باطل جهالت و حماقت تکفیری را بیش‌ازپیش نمایان کرد.
وی افزود: نتیجه قطعی این‌گونه رفتارهای بزدلانه چیزی جز افزایش نفرت از دولت‌های آمریکا و عوامل آن‌ها در منطقه همچون سعودی نیست.
امام‌جمعه لارستان بابیان اینکه دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی باید دانسته باشند که مجاهدان فی سبیل‌الله با حضور خود در دفاع از حریم اسلام در سوریه، لبنان، عراق و غیره، نقشه‌های شوم و شیطانی آنان را ناکام گذاشته و موجب عزت اسلام و ایران شده‌اند، تصریح کرد: خون‌های پاک ریخته شده در این حادثه تروریستی را بدون انتقام نخواهیم گذاشت و آنان باید منتظر انتقامی سخت باشند.
موسوی این حرکت جنایتکارانه را نشان از اضمحلال و شکست قطعی تروریست‌ها و عوامل منطقه‌ای و بین‌المللی آن‌ها دانست و ادامه داد: این کف‌های روی آب و اهل باطل باید بدانند که زمان نابودی‌شان فرا رسیده و چاره‌ای جز تسلیم در مقابل اراده و خواست الهی ندارند و آینده و ماندگاری از آنِ حق‌طلبان است.
وی تأکید کرد: مستکبران چاره‌ای جز پذیرش ایران اسلامی مقتدر و مقاوم و مبارز در عرصه سیاسی منطقه‌ای و بین‌المللی ندارند و باید حقیقت را بپذیرند و بدانند ملتی که در راه دفاع از آرمان‌های خود ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم اسلام کرد از این ترقه‌بازی‌ها و رقص شمشیرها هراسی به دل راه نخواهد داد و به‌یقین بدانند که ملت ایران مصمم‌تر از گذشته به مبارزه با آن‌ها گام در میدان خواهد نهاد.
امام‌جمعه لارستان با اشاره به اینکه امروز وظیفه همه مسلمانان خصوصاً در منطقه مجاهدپرور لارستان، وحدت و همدلی در مقابل نقشه‌های شوم ایادی استکبار و صهیونیزم بین‌الملل است، گفت: باید با وحدت کلمه خود همه توطئه‌های کشورهای تروریست‌پرور را خنثی کنیم.
وی در پایان از همه نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران که برای امنیت و آرامش  ملت شریف ایران تلاش می‌کنند تشکر کرد.
کد مطلب: 4846