۱

اتمام پروژه ترمینال جدید فرودگاه بین المللی لارستان تا نیمه امسال

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
Share/Save/Bookmark
 
اتمام پروژه ترمینال جدید فرودگاه بین المللی لارستان تا نیمه امسال
 
غلامرضا باقریان معاون عملیات فرودگاهی در بازدید از فرودگاه لارستان بر تحویل به‌موقع پروژه ترمینال جدید این فرودگاه توسط پیمانکار تاکید کرد.
مدیرکل فرودگاه لارستان در گفتگو با روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، ضمن بیان این خبر گفت: این بازدید پیرو بازدید مدیرعامل از فرودگاه لارستان و تاکید بر اتمام پروژه‎های آن شامل ساخت ترمینال جدید، موتورخانه٬ تلمبه‎خانه و اتاق برق انجام شد.
امین‎الله صولتی با بیان اینکه اجرای این پروژه‎ها از زمانبندی پیشین خود خارج شده است، گفت: آقای باقریان در جلسه‌یی با پیمانکار با جدیت تاکید کرد که زمانبندی جدید خود را اعلام کند و طبق آن پیش برود.
وی همچنین گفت: در کنار آن از سطوح پروازی و طرح بهسازی تاکسی‌وی نیز دیدن شد و موضوع توسعه اپرون در فازهای کوتاه‎مدت و بلندمدت مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
مدیرکل فرودگاه لارستان با اشاره به اینکه ترمینال فعلی این فرودگاه نیز نیاز به بهسازی دارد٬ گفت: قرارشد بهسازی ترمینال فعلی تا اتمام پروژه ترمینال جدید و بهره‎برداری از آن به عقب بیفتد و بعد از اینکه همه پروازها به ترمینال جدید منتقل شد برای بهسازی ترمینال فعلی اقدام شود تا در نهایت پروازهای داخلی در این ترمینال و پروازهای خارجی در ترمینال جدید انجام شود.
صولتی با اشاره به اینکه اعتبار لازم برای اتمام پروژه‎های یاد شده پنج میلیارد تومان است که باید تا پایان نیمه اول امسال به اتمام برسند، گفت: با بهره‎برداری از ترمینال جدید و افزایش فضای ترمینال ضمن کاهش فاصله پروازها و روان‎تر شدن انجام پروازها، امکان افزایش پروازهای جدید را نیز در حد ناوگان هواپیمایی و ظرفیت منطقه خواهیم داشت.
کد مطلب: 4797
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۲:۴۱:۰۵
نیمه اول امسال یعنی تا پایان شهریور ماه نیمه دوم سال نیز از طرف مردم هبه به مسئولین و مدیر فرودگاه شما لطف کنید تا پایان سال۹۶ این سالن را تکمیل و تحویل دهید (2899)