سیزدهمین گردهمایی لارستانی‎های مقیم تهران برگزار می شود/ پوستر

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
سیزدهمین گردهمایی لارستانی‎های مقیم تهران به همت دانش‌آموختگان لارستانی روز جمعه اول اردیبهشت ماه 96 در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می شود.
 

سیزدهمین گردهمایی لارستانی‎های مقیم تهران به همت دانش‌آموختگان لارستانی  روز جمعه اول اردیبهشت ماه 96 در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می شود.
به گزارش صحبت نو لارستان : پویا شریفی دبیر سیزدهمین گردهمایی لارستانی های مقیم تهران ضمن اعلام این خبر  توضیح داد: در راه اتحاد آحاد مردم لارستان  و  پیوندی هدفمند میان لارستانی‎های مقیم پایتخت و زادگاه خود و نیاکان خود این سلسله گردهمایی ها برگزار می شود. پیوندی که بارزترین نمود آن ترویج فرهنگ نوع دوستی است؛ چرا که هر زاده لارستان که هم‎اکنون ساکن پایتخت ایران زمین است و همچنان دلش برای سرزمین خاکی رنگش می‌تپد، به هر شکل که می‎خواهد و می‎تواند، با بهره جستن از ظرفیت‌های خود، در کنار نهادهای توانمند و دلسوز لارستان در مسیری قرار خواهد گرفت که مقصد آن انتفاع اجتماع لارستان بزرگ است.
وی ادامه داد: ایجاد پایگاه اطلاعاتی منسجم و کاربردی از عموم لارستانی‌های مقیم پایتخت، ایجاد فضای تفکر نسبت به تاریخ لارستان کهن، ترویج روحیه اتحاد و القای توانایی پیشرفت و ترویج فرهنگ نوع دوستی و گستره فعالیت‌های خیریه و بهره جستن از متخصصین داوطلب در حوزه‌های گوناگون نظیر: سلامت، آموزش، هنر و ... از اهدافی است که در این دوره پیگیری می شود.
شریفی از تمام لارستانیهای ساکن  شهر تهران دعوت کرد ضمن حضور در این گردهمایی، به سهم خود  در راه آن چه که برای دیار نخل و آفتاب، نیک قلمداد می شود  بکوشند.
لازم به ذکر است این گردهمایی روز جمعه، یکم اردیبهشت ماه سال 1396 ساعت 16:00
 درمیدان آزادی – برج آزادی – سالن مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار می شود.
با استعانت از خداوند متعال، در سال 1396 برآنیم تا لارستانیهای ساکن پایتخت ایران زمین را تحت عنوان "سیزدهمین گردهمایی لارستانیهای مقیم تهران" گرد هم آوریم. محفلی برای خلق لحظاتی از جنس خاک لارستان.

به اطلاع مي رسانيم شركت در گردهمايي براي تمامي لارستانيهاي ساكن پايتخت آزاد است.

لذا خواهشمنديم جهت اطلاع رساني هرچه بهتر گردهمايي، ما را در فضاي مجازي دنبال كنيد:
www.instagram.com/glrteh
تلگرام https://telegram.me/glrteh
glrteh@yahoo.comکد مطلب: 4692