مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس تاکید کرد :

افزایش کیفیت خدمت رسانی به مردم و بالابردن سطح رضایت مشترکان

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس دردیدار نوروزی با معاونان، مدیران و کارکنان این شرکت ،امنیت و آسایش امروز کشور را مرهون شجاعت دلیرمردان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم عنوان کرد.
افزایش کیفیت خدمت رسانی به مردم و بالابردن سطح رضایت مشترکان
 
زینل قنبری اظهارداشت: امروز اگر ما امنیت و آسایش داریم به واسطه خون کسانی است که با ایمان قوی خود شجاعانه در نگهداشت و حفظ حریم این کشور کوشیده اند و در راه دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی، جان خود را فداکرده اند.
ویدر ادامه با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان "اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال" گفت: مقام معظم رهبری سال 96 را اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال نامیدند تا دراین زمینه اقدامات راهبردی و عملی‌تری انجام شود و باید ما نیز به عنوان یک دستگاه خدمت رسان به دنبال راهکارهایی باشیم که بتوانیم با توجه به رهنمودهای ایشان سهم خود را دراشتغال و تولید به خوبی انجام دهیم .
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ادامه داد: درسالی که گذشت خوشبختانه موفق شدیم برای دومین سال متوالی درزمینه کاهش پیک درکشور مقام اول را کسب نماییم که این خود افتخار بزرگی محسوب می شود و در سایر بخش ها نیز موفقیت های متعددی بدست آمد که امیدواریم این روند برای سال پیشرو نیز ادامه داشته باشد.
قنبری در بخشی دیگر از سخنان خود بر لزوم افزایش کیفیت خدمت رسانی به مردم و بالابردن سطح رضایت مشترکان از خدمات شرکت تاکید کرد و بیان داشت: ما در دعای تحویل سال از خدا می خواهیم تا حال ما را به بهترین حال تغییر دهد و بی شک خوب شدن حال و دگرگونی احوالات زمانی میسر می شود که توانسته باشیم وظیفه خود را بخوبی انجام داده و خدمت مستمر و با کیفیت به مردم ارائه دهیم. 
وی یادآورشد: خوشبختانه مجموع عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان فارس درزمینه هایی چون 
پیک سایی ، کاهش تلفات ، خط گرم ، برق رسانی روستایی ،روشنایی معابر، رفع افت ولتاژ و نوسان برق با رضایت شهروندان و مسئولین استانی و کشوری همراه بوده که این امر وظیفه مسئولان شرکت را در جهت افزایش میزان رضایت مندی مردم و ارائه خدمات با کیفیت دوچندان می کند.
کد مطلب: 4686