دیدار مدیرکل بنیاد شهید فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان

جلیل حسنی: خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده ایثارگران در اولویت کاری است/رجبعلی راهی: 90 درصد گلزار شهدای منطقه لارستان ساماندهی شده است

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
Share/Save/Bookmark
 
جلیل حسنی: خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده ایثارگران در اولویت کاری است/رجبعلی راهی: 90 درصد گلزار شهدای منطقه لارستان ساماندهی شده است
 


معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر ضرورت تسریع در وضعیت ایثارگران در کمیسیون ها و افزایش تسهیلات برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان گفت: خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در اولویت کاری ادارات شهرستان قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید فارس به‌همراه امیر فرهنگ  قهرمانی و مجتبی دینی روسای ادارات گارگزینی شاهد و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان با جلیل حسنی فرماندار این شهرستان و مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر ضرورت تسریع در وضعیت ایثارگران در کمیسیون ها و افزایش تسهیلات برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان گفت: خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در اولویت کاری ادارات شهرستان  قرار دارد.
جلیل حسنی با تأکید بر ضرورت تبیین جایگاه والای شهید و شهادت و درک متقابل این جایگاه در جامعه افزود: نهادی چون بنیاد شهید و امور ایثارگران که متولی اصلی توسعه و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است، باید با بسیج امکانات نسبت به این مهم اقدام ورزیده و در جهت تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های شهیدان و انتقال آن‌ها به نسل جوان تلاش کند و فضای شهر را به فرهنگ ایثار و شهادت تبدیل نماید.
راهی مدیرکل بنیاد شهید استان ‌نیز در این دیدار گفت: ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از وظایف مهم بنیاد شهید  است و جلب رضایت آنان براساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار می باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس ادامه داد: خدا را شکر 90 درصد گلزار شهدای منطقه لارستان بزرگ ساماندهی شده است.
وی تصریح کرد: بر اساس آیتم‌ها و طرح‌های استانی که ابلاغ شده بود اکثر گلزارهای شهدای شهری و روستایی شهرستان لارستان ساماندهی گردیده است.
در ادامه مدیرکل بنیاد شهید  وامور ایثارگران استان فارس و  فرماندار ویژه لارستان در خصوص بیمه ،درمان،مسکن و ارائه تسهیلات بهتر به خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.
لازم به ذکر است که در این دیدار همچنین رضا محمدی رییس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان  نیز مطالبی را به اختصار بیان کرد.
اضافه می گردد که مدیرکل بنیاد شهید فارس همچنین با محمد اسماعیل محسن زاده جانباز 70 در صد کارمند فرمانداری ویژه لارستان هم دیداروگفتگو نمود.انتهای خبر/
 
کد مطلب: 4681