۱

فوری / احمدی نژاد برخلاف توصیه رهبری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
فوری / احمدی نژاد برخلاف توصیه رهبری در انتخابات ریاست جمهوری  ثبت نام کرد
 
در اتفاقی که توسط تحلیلگران پیش بینی شده بود، محمود احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات ریاست جمهوری، به بهانه همراهی با بقایی، خودش کاندیدای ریاست جمهوری شد! 
 

 
در اتفاقی که توسط تحلیلگران پیش بینی شده بود، محمود احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات ریاست جمهوری، به بهانه همراهی با بقایی، خودش کاندیدای ریاست جمهوری شد!
 
به گزارش روز نو ، این درحالیست که وی قبلا اعلام کرده بود از صحنه انتخابات کناره گیری کرده است.
 
احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با مقام معظم رهبری مشورت کرده‌اید و یا شرایط تغییر کرده که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اید، سکوت کرد و خندید.
 
وی در پاسخ به این سوال که شما در کنفرانس خبری‌تان گفتید اگر شرایط تغییر کند، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنید. آیا شرایط تغییر کرده است؟ که مشایی در این باره گفت: آیا به نظر شما شرایط تغییر کرده است؟
 
 
 
پیش از این رهبر معظم انقلاب در جلسه ای، حضور وی در انتخابات را به صلاح ندانسته بود و احمدی نژآد نیز طی بیانیه ای، اعلام کرده بود که از سخنان رهبر معظم انقلاب تبعیت کرده است!
 
وی در بیانیه کناره گیری خود گفته بود: احمدی نژاد: آقا فرمودند مصلحت نیست، گفتم باشد، یک ثانیه هم طول نکشید / برخی شعارها ابراز احساسات مردم بود، البته تذکر دادم این ها را نگویید/ رهبری فرمودند، خیال همه راحت شد / بخدا اگر یک در ده هزار میلیارد کاندیداتوری در ذهنم بود، الان آن هم نیست / به نزدیکانم توصیه می کنم به انتخابات وارد نشوند/ مطمئن باشید درباره برخی مسائل داخل صحبت خواهم کرد / سفرهای استانی ام ادامه پیدا می کند
کد مطلب: 4679
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۸:۰۱:۲۷
بله شرایط تغییر کرده است .هاشمی مخالف او مرده است . (2786)