نا رضایتی مردم روستای بریز از نابسامانی مرکز مخابرات

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
خبرنگار : سحرطاهری
نا رضایتی مردم روستای بریز از نابسامانی مرکز مخابرات
 
اعزام مسئول مرکز مخابرات روستای بریز به مراکز غیره باعث تعطیلی پنج روزه این مرکز در هفته شده است!
به گزارش صحبت نو ؛ با توجه به اینکه در دنیای امروز برخورداری از خدمات ارتباطی و مخابراتی جایگاهی ویژه و ضروری در زندگی مردم‌ دارد. بنابراین قابل تامل است که چرا برای مردم بریز در این زمینه وضعیتی نابسامان ایجاد گردیده است.
عبدالمحمد طاهری کسی است که مردم بریز ایشان را به عنوان مسئول مرکز مخابرات روستا می شناسند ، اما معمولا از حضور ایشان در مرکز مخابرات و بهره مندی از خدمات این مرکز محروم می باشند.
* اکنون این سوال ایجاد می شود که عامل به وجود آمدن این وضعیت بحرانی در این زمینه برای مردم بریز چیست ؟
در پاسخ باید گفت: اعزام آقای عبدالمحمد طاهری مسئول مرکز مخابرات روستا به مراکز غیره!!، علت این وضعیت بوده و تعطیلی پنج روزه این مرکز در هفته تفاوت چندانی با تعطیلی کامل این مرکز ندارد.
این جریان باعث ایجاد خرابی ها و مشکلات فراوانی در سیستم مخابرات و خطوط ارتباطی تلفن مردم روستا گردیده که معمولا بدون رسیدگی باقی می ماند، و گله مندی و نارضایتی مردم روستا را در پی داشته است.
اکنون اعضای محترم شورای اسلامی و دهیاری بریز، از مدیریت محترم مخابرات شهرستان لارستان تقاضا دارند ترتیبی اتخاذ نمایند تا ضمن حضور تمام وقت مسئول این مرکز زمینه را جهت رفع این مشکل و همچنین جلب رضایت اهالی این روستا فراهم نمایند.

 
کد مطلب: 4672