معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:

مهمترين كارفرمانداری برگزاري انتخابات سالم و پرشور مي باشد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
Share/Save/Bookmark
 
مهمترين كارفرمانداری برگزاري انتخابات سالم و پرشور مي باشد
 


صحبت نو : معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: مهمترين كارفرمانداری برگزاري انتخابات سالم و پرشور مي باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛جلیل حسنی در جمع اعضاء ستاد اجرایی امر برگزاری انتخابات شهرستان در سخنانی اظهار داشت:خدا را شکر انتخابات در جمهوری اسلامی ایران در کمال آرامش و با حضور پرشور مردم و توسط خود مردم انجام می شود.در صورتی که قبل از انقلاب  جابجایی قدرت توسط زورمداران خارجی صورت می گرفت.
فرماندار ویژه لارستان در ادامه تاکید کرد:هر فردی که از صندوق بیرون می آید و هر کسی که انتخاب شد، مورد احترام  همه ما هست و مهم حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است .
وی با بیان اینکه  همه باید مراقبت باشیم که در جریان انتخابات از امکانات عمومی و دولتی به نفع فرد، گروه و جناح خاصی استفاده نکنیم،اظهار داشت: مهمترين كارفرمانداری برگزاري انتخابات سالم و پرشور مي باشد و همه وظيفه داریم در جهت انجام انتخابات بي نقص تلاش نمايیم و از همه درخواست می کنم که براي حضور پر شور مردم در انتخابات بستر سازي نمايند.
حسنی خاطر نشان کرد: شرایط برای برگزاری انتخابات سالم در منطقه لارستان فراهم است و همه تلاش خود را برای برگزاری انتخابات به کار برده تا بستر مناسب برای حضور پرشور مردم در این رویداد ملی مهیا شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: انتخابات حق‌الناس است و وظیفه اعضا ستاد اجرایی، ایجاد زمینه امن ‌و با نشاط برای حضور پررنگ مردم در صحنه انتخابات و صیانت از آرای آنها است.انتهای خبر/
 
 
کد مطلب: 4666