۶

ثانیه شماری برای احداث ترمینال شهید نجفعلی مفید لار

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
گزارش : حبیب آسوده
 
به گزارش خبرنگار صحبت نو : ترمینال شهید نجفعلی مفید لارستان مهم ترین و بزرگ ترین پایانه مسافربری در جنوب فارس است که از چند سال قبل به دلیل نداشتن ظرفیت کافی و جوابگو نبودن به شرکت های مسافربری وضعیت نامساعدی داشته است.فراهم نبودن برخی امکانات رفاهی و خدماتی در این مرکز سبب نارضایتی بسیاری از مسافران و حتی رانندگان شرکت های مختلف شده است و بسیاری از مسافران حتی از کوچک ترین مسائل همچون وضعیت سرویس بهداشتی ها، مکانی کوچک برای استراحت و وضعیت تاکسی های درون شهری ترمینال ناراضی هستند.

این پروژه عمرانی نیز به مانند بسیاری از پروژه های دیگر در طول سال ها با وعده های مختلف مواجه شده است اما این بار مسئولان شهری لار به شکل جدی وعده افتتاح ساختمان مرکزی ترمینال لار را  داده اند.

ترمینال اولین مکانی است که مسافران با آن روبرو می شوند و برای اینکه خاطره خوشی در ذهن گردشگران از شهر لار ماندگار شود باید شاهد تکمیل هر چه سریع تر این پروژه باشیم.


دغدغه مسئولان شهری لار برای تکمیل هر چه سریعتر ترمینال
شهردار  لار با اشاره به اینکه تکمیل هر چه سریعتر ترمینال لار به دغدغه مدیران شهری  تبدیل شده است، گفت: ترمینال  یک شهر نشان دهنده آبروی آن شهر هستند که گردشگران در هنگام ورود به یک شهر اولین مکانی  که با آن مواجه هستند، ترمینال یا فرودگاه ها بوده و به همین دلیل توجه ویژه به زیبایی این مکان ها جزو ضروریات است.
زیبایی بصری ترمینال ها و وجود امکانات مناسب در آن ضروری است که در این زمینه با تمام وجود در پی بهره برداری هر چه سریع تر از این ترمینال خواهیم بود.
کد مطلب: 4657
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۲۱:۱۱:۱۸
سلام شهردار محترم بفرمایید. چه تاریخی ترمینال افتتاح می گردد ضرورت و اهمیتش میدونیم (2767)
 
فضل اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۸:۲۶:۱۸
سلام تقريبا كليه شهرهاي استان فارس ترمينال دارند حتي داراب كه بنده چند وقت پيش آنجا بوده ام پس بجنبيدكه از خيلي شهرها عقبيد. (2768)
 
همشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۲۳:۰۶
مکان ترمینال لار کجاست؟؟؟ (2770)
 
اریا
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۴:۱۶:۳۷
مکان باید جایی وسط شهر باشه، مکان احداث افتضاحه.. (2780)
 
دلسوز
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۴:۲۰:۴۶
چرا طرحی برای احداث وجود نداره،تصویر تزیینی است،لااقل از مردم نظرخواهی میشد،پول بیت المال را بیخود هدر ندهید،زیبایی را فدای زمان نکنید. (2781)
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۱۱:۵۲:۲۲
باتشكرفراوان ازمسولان شهرلار ترمينال ابروي شهر ميباشدخواهشمنديم باانتخاب پيمانكاروارد به كار وباتجربه هر چه سريعتر ترمينال را احداث نماييد (2826)