با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:

اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در لارستان معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
Share/Save/Bookmark
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان: رعایت اصل بی طرفی و امانتداری باید در اولویت کار هیئت اجرایی باشد
 


اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درلارستان تعیین شدند.
به گزارش صحبت نو و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ نشست معتمدان هیئت‌ اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درلارستان به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان و اعضا هیئت نظارت،در محل فرمانداری این شهرستان برگزار و اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درلارستان تعیین شدند.
در این نشست ابتدا فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه انتخابات همواره تقویت کننده نظام است گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات همواره تقویت کننده نظام و انقلاب بوده ورشد و توسعه و آبادانی کشور را در پی خواهد داشت.
جلیل حسنی افزود:رعایت اصل بی طرفی  و امانتداری باید در اولویت کار هیئت اجرایی باشد و همه وظیفه دارند این مهم را به بهترین شکل رعایت کنند.
وی با اشاره به نقش اصلی هیئت  اجرایی در انتخابات اظهار داشت: هيئت  اجرايي انتخابات بايد افرادي مستقل و منصف باشند و مهمتر آن  كه در انتخابات بي طرفي خود را کاملا نشان دهند.
معاون استاندار فارس با بیان اینکه نقطه عطفی که از اول انقلاب تاکنون کشور را با ثبات نگه داشته است ولایت پذری است؛ افزود:در هر کشوری اگر امنیت آن درون زا شد و اگر مردم احساس کردند که در سرنوشت جامه خود دخیل و تاثیرگذار هستند ،آن کشور،کشوری موفق خواهد بود.
وی  اظهار داشت: مهمترين كار ما  برگزاري انتخابات سالم و پرشور مي باشد و همه وظيفه داریم در جهت انجام انتخابات  بي نقص تلاش نمايیم و از همه درخواست می کنم که براي حضور پر شور مردم در انتخابات بستر سازي نمايند.
حسنی با بیان اینکه در این برهه از زمان یکی از حساس ترین موضوعات بحث انتخابات است؛ خاطر نشان کرد: شرایط برای برگزاری انتخابات سالم در منطقه لارستان فراهم است و همه تلاش خود را برای برگزاری انتخابات به کار برده تا بستر مناسب برای حضور پرشور مردم در این رویداد ملی مهیا شود.
   در پایان این نشست پس از رای‌گیری بین 30 نفر از معتمدین این شهرستان، اسدالله حقیقی ، محمود موغلی ، عبدالرسول فاتحی،محمد ابراهیم ایزدی، مسعود راستی لاری ،قدرت اله یادگاری فرد، محمد رضا نراقی و احمد آهیخته به عنوان اعضای اصلی والهام بدیعی،صغری وثوقی،غلامرضا نیکنام ،محمد محمودی و ابراهیم نجم الدینی  هم به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت‌ اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان انتخاب شدند.
لازم به ذکر است که مطابق قانون انتخابات ،فرماندار  و روسای ادارات ثبت احوال و آموزش و پرورش شهرستان نیز عضو ثابت اداری هیئت اجرایی هستند./
کد مطلب: 4625