پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان بمناسبت روز زن

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
Share/Save/Bookmark
 
پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان بمناسبت روز زن
 

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی،فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان،متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بیستم جمادی‌الثانی روز پرافتخار ولادت بانویی است که از معجزات تاریخ و افتخارات عالم وجود است؛ بانویی که عالم به او افتخار دارد و بانویی که افتخار خاندان وحی که چون خورشیدی بر تارک اسلام می‌درخشد و تاریخ اسلام گواه احترامات بی‌حد رسول خدا (ص) به این مولود شریف است.
وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.
در این میان، تنها نگریستن به سیره عملی و شیوه رفتاری اوست که ما را با ژرفای کمالات و فضیلت های ایشان آشنا می سازد و در واقع، زندگی نامه او، آیینه ای است که فضایلش را بر رواق دل ها می تاباند و شبستان جان را چون روز روشن می سازد.شایسته است که زندگی سراسر نورانی این اسوه همه اعصار و قرون را به دقت بنگریم و آموزه های آن را در زندگی به کار بندیم.
روز ولادت دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا ( س ) ، تقدیر از مقام رفیع زن و زاد روز تولد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی ( ره ) است و از روز های درخشان در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی محسوب می گردد.
اینجانب با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر و همچنین میلاد حضرت امام خمینی (ره) بر همه شیفتگان طریقش و بویژه مادران مهربان و بانوان فداکار منطقه لارستان بزرگ تبریک و تهنیت عرض مینمایم  وامیدوارم که همه توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت فاطمه (س)را به دست آوریم ونیز امیدوارم محیط جامعه اسلامی ایران از عطر وجودآن بی دلیل خلقت معطر گردد.
 از خداوند منان برای تمامی خواهران بزرگوارتوفیقات روزافزون در عرصه کار و تلاش و پرورش نسل‌هایی توانمند و فرهیخته مسألت داشته، امید است بانوان گرامی با سرمشق قرار دادن زندگی گهربار بزرگ بانوی اسلام در انجام رسالت الهی خود که همان تربیت صحیح نسل آینده می باشد موفق و سربلند باشند .انشاالله
   جلیل حسنی
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان
 
کد مطلب: 4619