ریس اداره منابع طبیعی لارستان:

هر نهال، امید و آینده‌ای برای نونهالان

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
هر نهال، امید و آینده‌ای برای نونهالان
 

 ( شنبه 15 اسفند)  مسئولین اداره منابع طبیعی لارستان طی مراسمی روز ملی درختکاری را گرامی داشتند.
به گزارش خبرنگار صحبت نو ، طی این مراسم که با همراهی کودکان پیش دبستانی،دانش اموزان،روسای ادارت،فرماندهی انتظامی شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان ،معاونت فرمانداری،شهردار،اعضای شورای اسلامی  شهر لار همراه بود،حاضرین اقدام به کاشت چندین اصله نهال نمودند.
در این آئین منصور رضایی ریس اداره منابع طبیعی لارستان ضمن تاکید بر حفظ این قبیل مراسم  گفت: سعادت و سلامت آتیه هر فرد و جامعه‌ای در گرو امید آن جامعه به آینده و آینده‌سازان بوده و در تمامی جوامع بشری اولیت توسعه و تعالی یک کشور، حفظ و پاسداشت ارزش‌های ملی و میهنی آن نیز می باشد.
رضایی اظهار داشت: از مهمترین ویژگی  برنامه های هفته منابع طبیعی در سال جاری دانش آموز محور بودن آن هست،برای فرهنگ سازی و احترام به محیط زیست که احترام به نفس جامعه بوده لهذا کاشت و مراقبت از درختان خصوصا با حضور و همراهی کودکان و نونهالان، موثرترین گام یک فعالیت اجتماعی-فرهنگی به شمار می‌آید.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:  امروز کاشت این نهال‌ها، تنها یک اقدام سمبلیک و نمادین نبوده، بلکه در نوع خود نقطه ثقل و کانون شروع فعالیت‌های این اداره در شهرستان‌محسوب می‌شود؛ به گونه‌ای که در آینده از این مراسم به عنوان سرآغاز فعالیت‌های گسترده و هدفمند آتی نام برده خواهد شد.


کد مطلب: 4591