رئیس هیأت هندبال فارس:

حق تیم قهرمان هندبال ایران است که در تیم ملی نماینده‌ای داشته باشد

 
تاریخ انتشار : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۶
Share/Save/Bookmark
 
حق تیم قهرمان هندبال ایران است که در تیم ملی نماینده‌ای داشته باشد
 
صحبت نو  : علیرضا پاکدل  در مراسم جشن قهرمانی تیم شهید چمران لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان کشور، با تبریک این رخداد مهم ورزشی برای استان فارس و شهرستان لارستان، اظهار داشت: بازیکنان و کادر فنی تیم شهید چمران لارستان قدرت هندبال فارس را به تمام ایران معرفی کردند.
وی بابیان اینکه تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان پس از چهار سال و با حمایت مسعود راستی لاری توانست به این مقام برسد، افزود: لارستان باید به این تیم بزرگ و شگفتی‌آفرین افتخار کند.
رئیس هیأت هندبال فارس ابراز امیدواری کرد که تیم شهید چمران لارستان بتواند به‌عنوان یک نماینده شایسته در جام باشگاه‌های آسیا برای ایران اسلامی افتخار کسب کند.
پاکدل ادامه داد: انتظار می‌رود مسؤولان لارستان بیش‌ازپیش از تیم شهید چمران لارستان که نماینده‌ای شایسته برای شهرستان بوده است،حمایت کنند.
وی بابیان اینکه کسب این قهرمانی یک موفقیت بزرگ برای استان فارس است، تصریح کرد: این جوانان توانسته‌اند با امکانات کم به این قهرمانی دست یابند.
رئیس هیأت هندبال فارس خطاب به مسؤولان فدراسیون هندبال کشور، گفت: انتظار می‌رود به تیم شهید چمران لارستان بیشتر توجه شود زیرا این تیم با اینکه قهرمان کشور است اما در تیم ملی بازیکنی ندارد و این حق تیم قهرمان ایران بوده که در تیم ملی نماینده‌ای داشته باشد.
به گزارش فارس، تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان که به‌عنوان تنها نماینده استان پهناور فارس در این مسابقات شرکت کرده بود، توانست در این دوره با پیروزی برابر تمام رقبای سرشناس و مدعی خود با 376 گل زده، 225 گل خورده، با تفاضل گل مثبت 151، با فاصله چهار امتیازی از تیم دوم (تأسیسات دریایی تهران) و 8 امتیازی از تیم سوم (ذوب‌آهن اصفهان) به‌عنوان قهرمانی این مسابقات دست یابد.
کد مطلب: 4557