۳

شورای شهر آینده،جایی برای تغییر است نه تکرار!

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
Share/Save/Bookmark
 
شورای شهر آینده،جایی برای تغییر است نه تکرار!
 
شورای شهر آینده،جایی برای تغییر است نه تکرار!/
 
صحبت نو :  / همانگونه که در گذشته، آمدن افراد مسن،بازنشسته ویا نوعا منتسب به خانواده های ذی نفوذ در عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاها ، نامزدهای جوان تر را به کنار زد، به طور حتم ورود مجدد آنان نیز، سبب نوعی بازگشت به عقب در عرصه مدیریت شهری و روستایی خواهد شد.
در چنین شرایطی ، شهرها و روستاها، برنامه ریزان و تصمیم گیرانی خواهند یافت که همچنان معتقد به راهبردهای ۲۰ سال گذشته هستند؛ در حالی که نمی‌توان این واقعیت را نفی کرد که پیکره اصلی جامعه از نسلی است که دیگر به دنبال تکرار نبوده و تغییر را مطالبه می کند.
این نسل به دلیل پیوند با مشاغل تخصصی و تحصیلات دانشگاهی، خود را صاحب‌نظر می‌داند و عموما از نگرشهای انتقادی نسبت به عملکرد گذشتگان برخوردار است و فضای جغرافیایی و زیستگاه خود را  در مقایسه با سایر استانها متناسب با تراز و شان والای یک جوان نمی دانند ، لذا به دنبال خون تازه ای  در عرصه مدیریت شهری و روستایی می گردد.
ضمن تشکر از همت والا و زحمات بی شائبه همه خوبان در شورای اسلامی شهرها و روستاها،شاید نیاز باشد برای ورود مجددشان تجدید نظری داشته باشند!
امروز نیازست که به برخی بگوییم برای رضای خدا هم که شده ورود در انتخابات نکنید و به بعضی دیگر هم بگوییم محض لله بیایید!
ولی چه کنیم که همیشه در ایام نزدیک انتخابات بوی گند احساس تکلیف!!! به مشام می رسد!!!
به امید شورای شهری که در آن تعهد،تخصص ، برنامه محوری ،جوانگرایی ، نوگرایی  و تبلیغات سالم جایگزین  اصل و نسب ، قیافه، تبلیغات سنگین با پولهای بادآورده و حمایتهای ناسالم حزبی و شخصیتی بشود!
کد مطلب: 4488
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۰۸:۰۱:۲۲
پیازی که حتما بایدکنار بره (2743)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۸:۵۰:۱۵
فقط نامدار ویگانه باشن (2749)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۱۹:۴۰:۲۸
مگه قرار نیست توهین ها رو تو نظرات قرار ندید اولین نظر توهین هست (2763)
فامیل سابق ایشون هست