با حضور فرماندار ویژه لارستان ؛

دبستان سلمان فارسی در روستای علی آباد زاهد محمود لارستان به بهره برداری رسید

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
دبستان سلمان فارسی در روستای علی آباد زاهد محمود لارستان به بهره برداری رسید
 


با حضور فرماندار ویژه لارستان، دبستان سلمان فارسی در روستای علی آباد زاهد محمود لارستان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت دهه پر فروغ فجر، دبستان سلمان فارسی با حضور فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مسئولین شهرستان در روستای علی آباد زاهد محمود لارستان افتتاح شد.
در آیین افتتاح این آموزشگاه جلیل حسنی در سخنانی ضمن تبریک دهه فجر تصریح کرد: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بردن امکانات و زیرساخت ها به روستاها بخصوص روستاهای محروم و دور افتاده است.
فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر اینکه وقتی زیرساخت ها در روستا آماده باشد، کمتر شاهد مهاجرت به شهر خواهیم بود و هزینه های رفتن به شهر هم کمتر می شود؛ افزود: در چنین شرایطی تا می توانیم بایستی برای روستائیان عزیز امکانات مهیا نماییم که انگیزه برای ماندن در روستا به وجود بیاید، لذا  این موضوع فرصتی است برای مسئولین تا بتوانند از آن شرایط برای بهبود و رونق بخشی استفاده کنند.
یادآور می شود که این آموزشگاه در زمینی به مساحت 3500 متر مربع با زیربنای 270 متر مربع شامل 4 کلاس درس و یک سالن چند منظوره با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان توسط خیر حاج محمد انور کارگر ساخته شده است.
در پایان با اهداء لوح سپاسی از طرف فرمانداری ویژه لارستان و بخشداری مرکزی از خدمات کریم زارع نماینده خیر این آموزشگاه تقدیر شد.
 
 
 
 
کد مطلب: 5498